Tootegrupid

Ardell Tutikud pikk *

Tootekood: 40910
Kaubamärk: Ardell
Ühik: tk
Laoseis: 246
Laos olevatele toodete tarneaeg: 1-3 päeva. Tellimisel olevale tootele: 30 päeva
Hind:
5,70 €
Kogus: - +
Tutikud pikk
Ardell DuraLash Naturals tutikutega saavutad imelihtsalt pikad ja volüümikad ripsmed! Üks komplekt koosneb 56 tutikust  ja saadaval on nii  lühikesed, keskmised kui ka pikad mustad kunstripsmed! Vastavalt soovile võid neid lisada silma nurkadesse või ka terve silma ulatuses.  Ardell`i üksikud ripsmed on patenteeritud sõlmevaba tehnoloogiaga. 
Ardell`i tutikuid ei pea ööseks maha võtma ja neid lisatakse vastavalt sellele, kui tihti oma loomulikud ripsmed vahetuvad! Tutikuid võib järjest peale hoida 4-5 nädalat! Duralash Naturals tutikuid paigaldatakse spetsiaalse liimiga LashTite Adhesive (For Individual Lashes)  ning eemaldatakse spetsiaalse liimi eemaldajaga LashFree Remover(Individual Eyelash Adhesive Remover ). Ardell`i kunstripsmed on 100 % naturaalsest karvast ning neid võib kanda peol, tööl, kodus, kus iganes. Ardell`i kunstripsmed on korduvkasutatavad!
Kasutamine: puhasta korralikult ripsmed ja laud meigist ning rasust. Pane paar tilka LashTite Adhesive liimi alusele. Hoides pintsettidega ripsmest, libista DuraLash ripsme juureosa läbi liimi. Alusta ripsmete ükshaavalpaigaldamist silma keskosast. Aseta kunstripsme tutik oma loomuliku ripsme otsapoole, nii, et tutiku juur jääks silmalau lähedale, kuid ei läheks silmalau vastu. Toeta õrnalt ripset sõrmeotsatega, kuni liim hangub. Paigalda järjest ripsmeid liikudes suunaga välisserva poole. Peale seda paigalda ripsmeid liikudes silma keskosast sisekülje pole. Paigalda 10-15 ripset ühele silmale. DuraLash ripsmeid tuleb taas lisada, vastavalt sellele, kui tihti oma loomulikud ripsmed vahetuvad (u. 4-5 nädalat). 
Ripsmete hooldus: puhasta ripsmeid külma veega. Õlibaasil puhastajad pehmendavad liimi. Ära hõõru või kuivata ripsmeid käterätikuga, vaid lase õhu käes kuivada. Nagu ka loomulikud ripsmed, nii ka DuraLash ripsmed kõrbevad, seega väldi lahtist tuld ja otsest kuumust.
Kunstripsmete eemaldamine: eemalda LashFree Adhesive Remover'iga. Ära kunagi tiri kunstripsmeid ära, kui liim on juba tahkunud.
Sarnased tooted
Tootekood: 66490 ,   Laoseis: 27 ,   Laos olevatele toodete tarneaeg: 1-3 päeva. Tellimisel olevale tootele: 30 päeva
5,70 €
Tootekood: 30110 ,   Laoseis: 132 ,   Laos olevatele toodete tarneaeg: 1-3 päeva. Tellimisel olevale tootele: 30 päeva
6,00 €
Tootekood: 68290 ,   Laoseis: 9 ,   Laos olevatele toodete tarneaeg: 1-3 päeva. Tellimisel olevale tootele: 30 päeva
7,99 €
Tootekood: 68291 ,   Laoseis: 17 ,   Laos olevatele toodete tarneaeg: 1-3 päeva. Tellimisel olevale tootele: 30 päeva
7,99 €
Tootekood: 65279 ,   Laoseis: 13 ,   Laos olevatele toodete tarneaeg: 1-3 päeva. Tellimisel olevale tootele: 30 päeva
7,99 €