Tootegrupid

Janina 24K Gold Toothpaste

Tootekood: 02023JA
Kaubamärk: Janina
Ühik: tk
Laoseis: 10
Hind:
19,00 €
Kogus: - +
Janina Ultra White 24K Gold Whitening - Unikaalse koostisega ning aktiivainetega igapäevaseks kasutamiseks mõeldud hambapasta, mis sisaldab spetsiaalset patendeeritud ainet Bromaine kompleks (Bromelaine ananassist ja Papain papaiast), aidates valgendada hambad ilma tugevate kemikaalideta. Suurem kogus Bromaine kompleksi aitab hambaid valgendada kiirelt, neid samas kahjustamata. Sisaldab kolloidset kulda, mis koosneb lahuses suspendeeritud kullaosakestest. Kaks korda päevas selle hambapastaga hambaid pestes hoiab ära kaariese tekke, aitab kontrollida kattu ning kaitseb igemeid. Kasutamine: Pese hambaid rohkem kui 3 minutit. Kui oled lõpetanud harjamise sülita hambapasta jäägid suust välja, ära loputa veega. Selliselt saab spetsiaalse koostisega hambapasta pikemalt mõjuda ning sügavale imbuda. Ainult täiskasvanutele kasutamiseks. Hoiatus! Vaata et hambapasta värvilistele riietele ja rätikutele ei satuks, et vältida värvi eemaldumist.

Koostis: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Propylene Glycol, Xylitol, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Sodium Monofluorophosphate, Tetrasodium Pyrophosphate, Cellulose Gum, Bromelain, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide, Papain, Colloidal Gold, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Calcium Aluminium Borosilicate, Silica, Tin Oxide, Limonene, CI 77891, CI 77491.
 
Sarnased tooted
Tootekood: 94966 ,   Laoseis: 53 ,   Laos olevatele toodete tarneaeg: 1-3 päeva. Tellimisel olevale tootele: 10 päeva
4,25 €
Närimiskummi maitsega, fluoriidiga, suhkru- ja alkoholivaba suuvesi, mis aitab ennetada hambaaukude teket. Kasutamine:Täiskasvanud ning 6-aastased ja vanemad lapsed: kasutada 1 x päevas peale hammaste pesu. Eemalda kork, vala 10 ml suuvett korgi sisse (vaata märget korgil). Mitte valada rohkem. 30 sekundi jooksul loputa suuveega suud ning seejärel sülita välja. Mitte allaneelata! Mitte süüa ja juua 30 minuti jooksul peale kasutamist. Konsulteerida arsti või hambaarstiga enne, kui lubada kasutada alla 6-aastastel lastel. Toote kasutamise ajal tuleks täiskasvanul lapsi jälgida. Palun säilitada toote kohta olev informatsioon! Ettevaatust! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Kui allaneelatakse suurem kogus, kui kasutatakse suu loputamiseks, siis tuleb pöörduda arsti poole
Tootekood: 81441 ,   Laoseis: 21
2,16 €
Tootekood: 10936 ,   Laoseis: 33
2,16 €
Tootekood: 64779 ,   Laoseis: 106 ,   Laos olevatele toodete tarneaeg: 1-3 päeva. Tellimisel olevale tootele: 2 kuud
5,76 €
Tootekood: 81030 ,   Laoseis: 0 ,   Laos olevatele toodete tarneaeg: 1-3 päeva. Tellimisel olevale tootele: 10 päeva
5,16 €