• Free shipping in Estonia from 30 eur
  • Customer service +3725641 8655

Chemi-Pharm Aloe Skinsept 500ml

8,00 €

SKU: 62.0000500A13A0
Brand: Chemi-Pharm
Unit: tk
Qty: 4
Chemi-Pharm Aloe Skinsept 500ml

ALOE SKINSEPT on greibilõhnaline antiseptiline puhastusgeel kätele. Toodet võib kasutada vee ja seebi asemel või nende puudumisel kui käed ei ole silmnähtavalt määrdunud. Sisaldab nahka niisutavat ja toitvat Aloe-Vera geeli. ALOE SKINSEPT hävitab nahal olevad bakterid ja viirused 30 sekundiga. Kasutage antisepikumi ohutult! Enne kasutamist lugege lisatud teave alati läbi!
Sisaldab nahka kaitsvat, niisutavat ja toitvat Aloe-Vera geeli. Peale kasutamist jääb käenahk pehme, siidine ning meeldiva lõhnaga. Toote geeli vorm tagab kasutamise mugavuse, efektiivsuse ja vähese lenduvuse. Tootes on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, et vältida hingamisteede ärrituste teket. ALOE SKINSEPT omab bakteritsiidset, virutsiidset ja fungitsiidset toimet.
Hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh Mycobacterium terrae) ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex) kui ka ümbriseta viiruseid
(sh Adeno, Rota). ALOE SKINSEPT hävitab nahal olevad bakterid ja viirused 30 sekundiga.

Kasutamine: Kätele kanda geeli nii, et kogu käte pind oleks kaetud ja hõõruda kuivamiseni. Käed ei vaja loputamist. Mitte kasutada lahtistel haavadel.

Koostis: Etanool 72g (toimeaine), Aloe Barbadensis, lõhnaaine, limoneen, CI 47005, CI 42051.
Comments

Similar products