• Tasuta transport alates 35 eurost
  • Kiire tarne
  • klienditeenindus +372641 8655 avatud E-R 9.00-17.00

Ecosh 9 Superfoods 90 kapslit

22,00 €

Tootekood: 26509
Kaubamärk: Ecosh
Ühik: pk
Laoseis: 2
Ecosh 9 Superfoods 90 kapslit

Suure toitaineteväärtuse ja kõrge leelisastmega 9 SuperFoods toetab suurepäraselt keha üldseisundit ja normaalset seedeprotsesside talitlust, aitab kaasa organismi puhastusele ning immuunsüsteemi vastupanuvõimele.
Päevane annus sisaldab 2 kapslit
Moringa (Moringa oleifera) pulber 200 mg
Spirulina (Spirulina platerisis) pulber 200 mg
Nisuorase (Triticum) pulber 100 mg
Klorella (Chlorella pyrenoidosa) pulber 100 mg
Lutserni (Medicago) pulber 100 mg
Amla (Emblica officinalis) pulber 100 mg
Orasheina (Elymus repens) pulber 100 mg
Viielehelise eluväädi (Gynostemma pentaphyllum) pulber 50 mg
Bambuse lehe (Phyllostachys edulis) pulber 50 mg

9 SUPERFOODS

aitab kaasa keha puhastu-misele ja rikastab organismi toitainetega.

Päevane annus sisaldab 2 kapslit

Moringa (Moringa oleiferapulber 200 mg / Spirulina (Spirulina platerisispulber 200 mg / Nisuorase (Triticumpulber 100 mg / Klorella (Chlorella pyrenoidosapulber 100 mg / Lutserni (Medicagopulber 100 mg / Amla (Emblica officinalispulber 100 mg / Orasheina (Elymus repenspulber 100 mg / Viielehelise eluväädi (Gynostemma pentaphyllumpulber 50 mg / Bambuse lehe (Phyllostachys edulispulber 50 mg 

SuperGreen - roheliste supertoitude segu tervise toetamiseks. SuperGreen on rikas organismi jaoks oluliste toitainete poolest. Erinevate roheliste taimede pulbrid soodustavad aluselise keskkonna tekkimist, organismi puhastamist ning immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist.

SuperGreen toetab:

  • organismi üldseisundit,
  • immuunsüsteemi,
  • seedeprotsesse,
  • organismi puhastumist.

SuperGreenis sisalduv moringa on äärmiselt  kõrge toiteväärtusega taim sisaldades 90 erinevat toitainet ja 46 erinevat antioksüdanti. Spirulina ja klorella on rikkad organismile vajalike fütotoitainete nagu beetakaroteen, klorofüll ja teiste sarnaste ühendite poolest, mis aitavad kaasa keha puhastumisele. Lutsern, nisuoras ja teised rohepulbrid on tänu mitmesugustele bioaktiivsetele ainetele elujõudu toetava toimega.

KOOSTISOSAD: moringa oleifera (Moringa oleifera), spirulina (Spirulina platerisis), nisuoras (Triticum), klorella (Chlorella pyrenoidosa), lutsern (Medicago), amla (Emblica officinalis), orashein (Elymus repens), viielehine eluväät (Gynostemma pentaphyllum), bambuse lehed (Phyllostachys edulis), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan). 

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: 2 kapslit päevas. Kapsli sisu võib puistada toitudesse või kapslitena võtta toidu kõrvale koos veega.Soovitatud annust mitte ületada.Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.NB! Mitte kasutada imetamise ajal! 

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 45g

Sarnased tooted