• Free shipping in Estonia from 35 eur
  • Fast delivery in Estonia
  • Customer service +3725641 8655

Ecosh Pure Energy 60 capsules

22,40 € 28,00 €

SKU: 2901
Brand: Ecosh
Unit: tk
Qty: 1
Ecosh Puhas Energia 60 kapslit

Energiat andev taimede segu pakub tuge pingelisel ja kiirel eluperioodil. Aitab väsimuse vastu ning toetab füüsilist ja vaimset töövõimet.
Maca on energiaallikas, mis aitab hoida optimaalset vastupidavust ja vitaalsust. Siberi ženšenn ja roosilõhnaline kuldjuur on adaptogeenid, mis pakuvad kehale tuge kohanemisel emotsionaalse stressi ja füüsilise pingutusega. Guaraana aitab säilitada füüsilist ja vaimset erksust ning vähendada väsimust.
Toode sisaldab adaptogeenseid ehk organismi tasakaalu toetavaid taimi. Adaptogeensed taimed suurendavad organismi vastupanuvõimet erinevatele stressiteguritele, sealhulgas füüsilisele, keemilisele ja bioloogilisele stressile. Need taimed võivad aidata kehal kohaneda ja tasakaalustada stressi mõjusid, säilitades samas üldist heaolu. Adaptogeenid aitavad tasakaalustada keha hormonaalsüsteemi ja kohaneda muutuvate tingimustega, soodustavad immuunsüsteemi aktiivsust ning stimuleerivad nii keha kui vaimu.

Maca ehk mugulkress (Lepidium meyenii Walp.) on hea energiaallikas. Maca toetab nii füüsilist kui ka vaimset jõudlust ja aitab säilitada optimaalset vastupidavust. Maca mõjub hästi ka viljakusele, aitab hoida loomulikku seksuaalset aktiivsust ja energiat.

Guaraana-pauliinia (guaraana, Paullinia Cupana K.) toetab immuunsust ja organismi võimet tulla toime stressi ja ümbritsevate tegurite kahjulike mõjudega. Aitab säilitada füüsilist ja vaimset vitaalsust ning vähendada väsimust. Guaraanal mõjub soodsalt ka seedimisele, toetab ainevahetust ja salendavat dieeti, aidates seeläbi võidelda ülekaaluga.

Siberi ženšenn ehk harilik eleuterokokk (Eleutherococcus senticosus = Acanthopanax senticosus) on adaptogeen, mis toetab immuunsüsteemi ja organismi kaitsevõimet ning aitab kaasa optimaalsele kognitiivsele tegevusele. Siberi ženšenn on toonik vaimsete ja füüsiliste võimete toetamiseks nõrkuse, kurnatuse, väsimuse ning taastumise korral.

Roosilõhnaline kuldjuur (Rhodiola rosea) on samuti adaptogeen, mis aitab organismil kohaneda emotsionaalse stressi ja füüsilise pingutusega. Pakub tuge stressist tingitud väsimuse, unehäirete ja töövõime languse korral. Roosilõhnaline kuldjuur mõjutab positiivselt füüsilist jõudlust ja vastupidavust spordis. Lisaks aitab kaasa normaalsele vereringele, mis on seotud aju jõudluse ja reaktsioonivõimega.

KOOSTISOSAD: Lõvilakk-korallnarmik (Hericium erinaceus) seene maapealse osa ehk viljakeha ekstrakt 10:1 (sisaldab 30% polüsahhariide); lõvilakk-korallnarmik (Hericium erinaceus) seene maapealse osa ehk viljakeha pulber; guaraana-pauliinia (guaraana, Paullinia Cupana K.) seemne ekstrakt 4-5:1 (22% kofeiini sisaldusega); mugulkress (maka, Lepidium meyenii Walp.) juure 10:1 ekstrakt; glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel); siberi ženšenn ehk eleuterokokk (Eleutherococcus senticosus) 20:1 ekstrakt (0,8% eleuterosiide); roosilõhnaline kuldjuur (Rhodiola rosea) juure ekstrakt 3-4:1 (3% rosaviine, 1% salidrosiide); PUREWAY-C® vitamiin C kompleks (L-askorbiinhape, tsitrusviljade bioflavonoidid, stabilisaatorid: taimsed rasvhapped).

MANUSTAMINE: 1 kuni 4 kapslit päevas koos toiduga päeva esimesel poolel. Mitte ületada soovitatud päevast annust. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

SÄILITAMINE: Hoida toodet suletuna toatemperatuuril kuni 25 °C ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest.
 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB

1 kapsel

4 kapslit

% NRV*

Lõvilakk-korallnarmik ekstrakt

80 mg

320 mg

Lõvilakk-korallnarmik seenepulber

80 mg 

320 mg

Guaraana ekstrakt

80 mg

320 mg

Maka ekstrakt

80 mg 

320 mg

Siberi ženšenn ekstrakt

65 mg

260 mg

Roosilõhnaline kuldjuur ekstrakt

60 mg

240 mg

C vitamiin (PUREWAY-C®)

50 mg

200 mg

63 – 250 %

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV – Nutrient Reference Value)

Similar products