Tuoteryhmät

3CFCRS

Tuotenumero: 3CFCRS
Tavaramerkki: The Vintage Cosmetic
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 13
Toimitusaika: 14 päeva
Hinta:
24,99 €
Määrä: - +
Contour Face Make-Up Brush Set pintslikomplekt
 
Millised voolitud põsed? See komplekt on vastuseks, kuidas saada suurepäraselt kontuuritud nägu kasutades kolme hoolikalt valitud pintslit. Väljenda oma kordumatust Vintage Cosmetic Company toodetega ja anna endale muutumisvõimalus.
Komplektis on: lame kontuurimispintsel (flat contour) – näojoonte piiritlemiseks, kaldega põsepuna pintsel (angled blusher) – jume lisamiseks, punktiirpintsel (stippling) – esiletoomiseks ja sulandamiseks.
 
Kuidas kasutada:
1 Kontuur. Peale jumestuskreemi pealekandmist jätka lameda kontuurpintsliga kasutades puudrit või kreemi,  mis on 2 tooni tumedam sinu nahatoonist. See peaks olema matistav toode, et jääksid loomulikud varjud nendes kohtades, mida soovid piiritleda või üle kujundada. Selle pintsliga saad teha pikki jooni. Kasuta seda: juuksepiiril, põsesarna all liikudes kõrva juurest poole teeni suunurga poole, lõuajoonel, mõlemal pool nina, huulte all.
 
2 Põsepuna. Kasutades kaldega põsepuna pintslit pane peale oma lemmik põsepuna või mõni veidi soojem värvitoon kui on kontuurimise värv. Roosa või korallpunane või isegi sädelev päikesepuuder. Kasuta seda: põsesarnadel
 
3 Highlight. Kasutades punkteerimispintslit lisa harjale veidi puuderjat highlighter´it , heledamat peitekreemi või veidi highlighter kreemi.  See tasakaalustab varjutamist rõhutades alasid, mis loomulikult neelaksid valgust. Kasuta seda: Kulmuluudel, silma sisenurkadel, piki nina keskjoont, põsesarnadel,  ülahuule kumeruse peal, lõual, otsmikul.
 
4 Hajuta. Kasutades punktiirpintslit hajuta tumedamad kontuurjooned meigipõhja sisse ja lõpetuseks kasuta kaldega põsepuna pintslit, et kanda veidi läbipaistvat puudrit õrnalt üle terve näo.
Oled säramiseks valmis!

Head nipid
Taga oma pintslitele pikem eluiga pestes neid šampooniga küllalt sagedalt.
Ära heitu kui su pintslilt eemaldub karvu või värvi, sest see on normaalne.
Hoiatus: Ole hoolas kasutades silma läheduses.

Harjased on tehtud sünteetilistest karvadest.   

Vintage Cosmetic Company hindab vintage asju ja on loonud valiku kosmeetikavahendeid, mis on inspireeritud 1950-ndate glamuurist ja šarmist. Kauni kujundusega ning  ühtviisi armastatud nii meigikuntsnike kui kuulsuste poolt, lisavad need imekenad tooted stiili iga naise kollektsioonile.
 
Samanlaiset tuotteet
Tuotenumero: 22152 ,   Varastotilanne: 13 ,   Toimitusaika: 14 päeva
13,93 €
Tuotenumero: BP-213* ,   Varastotilanne: 5 ,   Toimitusaika: 14 päeva
12,72 €
Tuotenumero: 22154 ,   Varastotilanne: 1 ,   Toimitusaika: 14 päeva
9,74 €
Tuotenumero: 22019 ,   Varastotilanne: 1 ,   Toimitusaika: 14 päeva
1,66 €
Tuotenumero: 3AICRS ,   Varastotilanne: 18 ,   Toimitusaika: 14 päeva
24,99 €