• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Janina Whitening Sensitive hammastahna 75ml

13,99 €

Tuotenumero: 02011JA
Tavaramerkki: Janina
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 3
Janina Whitening Toothpaste Sensitive hambapasta tundlikele hammastele 75 ml
Sensitive hambapasta on igapäevaseks kasutamiseks mõeldud unikaalse koostisega valgendav hambapasta tundlikele hammastele. Kliiniliselt tõestatud, madala abrasiivsusega koostis, mis sisaldab patnenteeritud ainet - Bromaine kompleks (Bromelaine ananassist ja Papain papaiast) - aidates valgendada hambaid ilma tugevate kemikaalideta. On spetsiaalselt välja töötatud, et vähendada külma ja kuuma tundlikkust ning reguleerib happelisust. Kaks korda päevas selle hambapastaga hammaste pesemine hoiab ära kaariese tekke, aitab kontrollida kattu ning kaitseb igemeid.
Kasutamine: Pese hambaid rohkem kui 3 minutit. Kui oled lõpetanud harjamise sülita hambapasta jäägid suust välja, ära loputa veega. Selliselt saab spetsiaalse koostisega hambapasta pikemalt mõjuda ning sügavale imbuda. Hoiatus! Vaata et hambapasta värvilistel riietele ega rätikutele ei satuks, et vältida värvi eemaldumist.

Koostis: Dicalcium Phosphate, Xylitol, Sodium Citrate, Sodium Lauryl Sulphate, Sodium Monoflourophosphate (1.14%), Tetrasodium Pyrophosphate, Zinc Chloride, Bromelaine, Sodium Bicarbonate, Urea Peroxide, Sodium Persulphate, Papain, Aqua, Glycerin, Sorbitol, Peppermint Oil, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Metylparaben
Kommentaarid

Samanlaiset tuotteet