• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Seche Rebuild 14ml

5,75 €

Tuotenumero: 83269
Tavaramerkki: Seche
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 4
Toimitusaika: 45 päeva
Seche REBUILD- unikaalne proteiinhooldus, mis seob küünte kihid omavahel, sobib õhukestele, nõrkadele, pehmetele ja lõhenevatele küünele.  Tugevdab, tagab vastupidavuse, samas säilitab vajaliku painduvuse. Kasutamine: kanna Rebuild hooldus küüntele iga päev ning eemalda iga nelja päeva tagant. Kui kasutada aluslakina värvilaki all,siis kanna iga päev Rebuild ja ka värvilakk uuesti Kuulub Seche Perfect Nail sarja, mis on loodud spetsiifiliste küüneprobleemide lahenduseks. Ilm, elustiil ja muud igapäevased tegevused mõjutavad küünte olukorda. Perfect Nail sarja tooted  annavad võimaluse valida õige hoolduse just Sinu küüntele. Vastavalt muutustele küüntel, tuleks valida ka sarjast sobiv toode. 

Küünte ettevalmistus:  Seche Prep- enne aluslaki, värvilaki, pealislaki või küünehoolduse pealekandmist  tuleb kasutada Seche Prep`i. See puhastab küüneplaadi rasust ja jääkidest. Lisaks suurendab see siduvust ja ka küünelaki püsivust. Kanna Seche Prep vatipadjale ning puhasta küüneplaat.

Ettevaatust! Tuleohtlik, väldi kuumust ja lahtist tuld. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis: Ethyl Acetate,Butyl Acetate,Nitrocellulose,Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer,Isopropyl Alcohol,Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate,Triphenyl Phosphate,Tosylamide/Formaldehyde Resin,n-Butyl Alcohol,Stearalkonium Hectorite,Stearalkonium Bentonite,Keratin Amino Acids,Diacetone Alcohol,Citric Acid,Dimethicone,Sodium Chloride,Titanium Dioxide (CI 77891).
Kommentaarid

Samanlaiset tuotteet