Tootegrupid

Maksetingimused

Kõik e-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20% ning on märgitud toodete juurde. Hindadele lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kaupade või teenuste ostu- ja müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuse eest tasumisest e-poe keskkonnas või arvega tasumise korral OÜ Beauty Pro poolt tellimuse vastuvõtmist kinnitava e-maili saatmisest Ostja poolt tellimuse vormistamisel teavitatud e-mailile.

E-poe hinnad võivad erineda teistest OÜ Beauty Pro kaupluste hindadest. E-poe hinnad kehtivad OÜ Beauty Pro poolt väljastatud arve tähtajalisel tasumisel või kohesel tasumisel internetipanga lingiga või krediitkaardiga.

Eesti sisestele tellimustele, mille kogusumma jääb alla 60 euro, lisandub kulleriga kauba kättetoimetamisel transporditasu 5 eurot. SmartPOSTI pakiautomaati toimetamisel vastavalt tellimuse mõõtmetele 2,82 eurot kuni 6,48 eurot, Omniva pakiautomaati toimetamisel vastavalt tellimuse mõõtmetele 2,82 eurot kuni 6,48 eurot, Omniva postkontorisse toimetamisel vastavalt tellimuse mõõtmetele 4,40 eurot kuni 11,32 eurot ja DPD Pickup punkti toimetamisel 2,16 eurot kuni 4,10 eurot. Üle 60 eurosed tellimused toimetatakse Eesti piires kätte tasuta. Transporditasu kuvatakse tellimuse vormistamisel.

Kaupade ja teenuste eest saab Ostja maksta e-poes internetipankade linkide kaudu, krediitkaardiga või OÜ Beauty Pro poolt väljastatud tellimuse kinnituse alusel ettemaksuga. Arveid kaupade või teenuse eest tasumiseks väljastatakse OÜ Beauty Pro lepingulistele ettevõtetele.

Kaupade ja teenuste eest tasumisel internetipanga lingi abil, tuleb väljuda internetipanga lehelt vajutades nupule «Tagasi kaupmehe juurde». Järgnevalt kuvatakse ekraanil tellimuse kinnitus.

Krediitkaardiga maksmisel ei sisesta Ostja kaardiandmeid OÜ Beauty Pro kodulehele, vaid SEB panga ametliku koostööpartneri lehele. OÜ Beauty Pro Ostja kaardiandmeid ei näe. Peale tellimuse vormistamist suunatakse Ostja makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu Ostja pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Kaupade ja teenuste tellimus vormistatakse ja tarnitakse 100% ettemakse puhul, välja arvatud tasumisel OÜ Beauty Pro poolt lepingulistele ettevõtetele väljastatud arve alusel.

Ostja tellimus tühistatakse, kui Ostja ei ole 3 tööpäeva jooksul tellimuse eest tasunud, välja arvatud tasumisel arve alusel.