• Tasuta transport alates 35 eurost
  • Kiire tarne
  • klienditeenindus +37256226982 avatud E-R 9.00-17.00

Tasuta tarne pakiautomaatidesse alates 35 eur.

Ostja teeb valiku kauba kättetoimetamise viisi osas (tulen ise järele, pakiautomaat, postkontor, transpordifirma vm) tellimuse vormistamise käigus ja kannab transpordikulud.

OÜ Beauty Pro kasutab kauba Ostjale kättetoimetamiseks kolmandaid isikuid.

Kõik e-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20% ning on märgitud toodete juurde. Hindadele lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kulleriga tellimine: Eesti sisestele tellimustele, mille kogusumma jääb alla 60 euro, lisandub kulleriga kauba kättetoimetamisel transporditasu 5 eurot. SmartPOSTI pakiautomaati toimetamisel vastavalt tellimuse mõõtmetele 2,82 eurot kuni 6,48 eurot, Omniva pakiautomaati toimetamisel vastavalt tellimuse mõõtmetele 2,82 eurot kuni 6,48 eurot, Omniva postkontorisse toimetamisel vastavalt tellimuse mõõtmetele 4,40 eurot kuni 11,32 eurot ja DPD Pickup punkti toimetamisel 2,16 eurot kuni 4,10 eurot. Üle 60 eurosed tellimused toimetatakse Eesti piires kätte tasuta. Transporditasu kuvatakse tellimuse vormistamisel.

Kaup toimetatakse tellimuses sisestatud tarneaadressile. Tarneaadressi hilisem muutmine ei ole võimalik.

Kaupa tarnitakse Eestisse ja ItellaSmartPOST-iga Soome. Mujale tarnimiseks tuleb Ostjal saata tellimus OÜ Beauty Pro e-posti aadressile info@beautypro.ee.

OÜ Beauty Pro annab tellitud kauba kättetoimetamist teostavale isikule üle hiljemalt müügilepingu sõlmimise päevale ülejärgneval tööpäeval. Üldjuhul toimetatakse tooted kätte 3-5 tööpäeva jooksul.

Juhul, kui Ostja poolt tellitud kaup ei ole laos ja see tuleb spetsiaalselt tootjalt/tarnijalt tellida ning on ilmne, et kauba kohaletoimetamine ei ole 3-5 tööpäeva jooksul võimalik, ning muudel juhtudel, kui kauba tähtaegne kohaletoimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest OÜ Beauty Pro ei vastuta, teavitab OÜ Beauty Pro sellest Ostjat 2 tööpäeva jooksul arvates tellimuse vormistamisest, kontakttelefoni või e-posti aadressi kaudu. Samaaegselt teavitatakse Ostjat tellitud kauba kättetoimetamise tähtajast.

Juhul, kui Ostja kaotab kauba kättetoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi kauba ostmise vastu, on Ostjal õigus oma tellimus tühistada ja Ostja poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) tagastatakse Ostja arvelduskontole. Ostjal on kohustus tellitud kaup kättetoimetamisel viivitamata üle vaadata. Juhul, kui Ostja avastab kauba vastuvõtmisel erinevused selle komplektsuses või koguses, mittekvaliteetsuse või kauba muu erinevuse võrreldes e-poes esitatud kirjelduse või tema poolt esitatud tellimusega, peab Ostja teatama sellest viivitamatult OÜ Beauty Pro e-posti aadressil info@beautypro.ee.

Juhul, kui Ostja poolt tellitud kaup toimetatakse kätte postiettevõtte või transpordiettevõtte töötaja poolt, võtab Ostja kauba vastu saatelehele antava allkirjaga. Enne saatelehe allkirjastamist tuleb Ostjal veenduda, et kaup on õiges komplektsuses ja koguses ning ei ole kahjustatud ega rikutud. Juhul, kui kauba komplektsuses või koguses on erinevus võrreldes Ostja poolt esitatud tellimusega või toode on kahjustatud või rikutud, tuleb teha vastavasisuline märge saatelehele ja teatada sellest viivitamatult e-posti aadressile info@beautypro.ee.

Kauba juhusliku hävimise ja kahjustamise riisiko läheb Ostjale üle toodete üleandmisega tellimuses ettenähtud kohas.