Категории

The Vintage Cosmetic Company Essential Blending Set Infused with Vitamin E

Артикул: 3BS4VM
Бренд:
Единица: kompl
Кол-во: 3
Время доставки: 14 päeva
Цена:
15,99 €
Кол-во: - +
   - или -   
Meigisvammide komplekt E-vitamiiniga (lateksivaba)

Kollageeniga niisutatud ja hoolikalt valitud 4 meigisvammi võimaldavad lihtsalt luua soovitud välimuse.
 
Pisar
Meie originaalne usaldusväärne meigisvamm. Kuplikujulist otsa kasuta värvi panemiseks põsesarnadele ja jumestuskreemi näo suuremate pindade katmiseks. Peene tipuga otsa kasuta jumestuskreemi kandmiseks nina külgedele.
 
Kontuurija
Saavuta soovitud jooned väikese, kuid täpselt vormitud kontuurikäsnaga. Lõigatud ots sobib hästi kreemi või matistava päikesepuudri jaoks. Kasuta seda otsa kontuurjoone tõmbamiseks põsesarnade alla kõrva juurest kuni suunurgani. Kasuta ümaramat otsa kreemi ühtlustamiseks. Korda protsessi mõlemal pool nina, lõuajoonel ja juuksepiiril.
 
Kõrvits
Svammi kitsam keskosa aitab seda mugavamalt käes hoida ja paremini sulandada. Svamm on sobiv suurte näoalade katmiseks päikesepuudri või highlighter´iga.
 
Lihvija
Kahe täpse otsaga meigisvamm on ideaalne vahend punaste kohtade ja tumedate silma-aluste peitmiseks. Seda võib kasutada highlighteri  lisamiseks või sädeleva lauvärvi silmanurka kandmiseks, et suurendada silmi.
 
Hea nipp
Niisuta meigisvamm ja pigista enne kasutamist liigne vesi välja. See hoiab ära meigi imbumise svammi sisse ning see jääb svammi pinnale hoides sinu meigi veelgi kauemkestvama.

Sisaldus: 50% polüuretaan (polyurethane), 45% kaltsiumsilikaat (wollastonite), 5% E-vitamiin (vitamin E)

Vintage Cosmetic Company hindab vintage asju ja on loonud valiku kosmeetikavahendeid, mis on inspireeritud 1950-ndate glamuurist ja šarmist. Kauni kujundusega ning  ühtviisi armastatud nii meigikuntsnike kui kuulsuste poolt, lisavad need imekenad tooted stiili iga naise kollektsioonile.

 
Схожие продукты
Артикул: 1045 ,   Кол-во: 397 ,   Время доставки: 45 päeva
0,90 €
Артикул: BC/BYMSRC ,   Кол-во: 221 ,   Время доставки: 1 kuu
2,90 €
Артикул: BC/BYMUOA ,   Кол-во: 155 ,   Время доставки: 1 kuu
2,90 €
Артикул: BC/BYMUOB ,   Кол-во: 184 ,   Время доставки: 1 kuu
2,90 €
Артикул: BC/BYMUOM ,   Кол-во: 221 ,   Время доставки: 1 kuu
2,90 €