• Tasuta transport alates 35 eurost
  • Kiire tarne
  • klienditeenindus +37256226982 avatud E-R 9.00-17.00
Ardell DUO Quick Set Ripsmekaarte liim valge/läbipaistev 5g

Ardell DUO Quick Set Ripsmekaarte liim valge/läbipaistev 5g

8,05 € 10,07 €

Tootekood: 67583
Kaubamärk: Ardell
Ühik: tk
Laoseis: 106

Quick-Set ripsmekaarte liima valge/läbipaistev

 

Lateksivaba Quick-set ripsmeliim on veekindel ega sisalda formaldehüüdi. Ripsmeliim on kasutamiseks valmis 5 sekundiga ning sobib ripsmekaarte ja ripsmetutikute kinnitamiseks. Kiirelt paigaldatav liim on kiire abi keset kiirustamist! Liimiga on kaasas õhuke silikoonhari, mis võimaldab ripsmeid kiiresti ja hõlpsalt paigaldada. Quick-Set liimi on ohutu kasutada ka kontaktläätsedega!

 

Kasutamine: Aseta kunstripsmete rida oma ripsmetega ühele joonele, alustades paigaldust välimisest servast. Kui kunstripsme rida on liiga pikk, lõika see välimisest servast lühemaks. Kandke ripsmeribale õhuke kiht liimi ja oodake 30 sekundit kuni liim on tahkunud. Aseta riba silmalaule, nii lähedale oma ripsmetele kui võimalik. Vajuta õrnalt paari sekundi jooksul sõrmedega nurkadesse. Liim kuivab 3-5 minutit. Eemalda kunstripsmed õrnalt, alustades välisservast. Seejärel eemalda vana liim kunstripsmetelt ning aseta need alusele tagasi, et saaksid neid uuesti kasutada.

 

Hoiatus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutage ainult vastavalt juhistele. Toote silma sattumisel loputa koheselt leige veega.

 

Koostis: Acrylates/Ethylhexy Arcylate, Copolymer, Alcohol Denat, AMP-Acrylates Copolymer, Retinol, Ascorbic Acid, Tocopherol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

 

Sarnased tooted