• Tasuta transport alates 35 eurost
  • Kiire tarne
  • klienditeenindus +372641 8655 avatud E-R 9.00-17.00
Ardell Magnetripsmed 001

Ardell Magnetripsmed 001

9,99 € 12,49 €

Tootekood: 67953
Kaubamärk: Ardell
Ühik: tk
Laoseis: 2
Magnetripsmed 001

Lihtne paigaldada. Ei vaja liimi. Korduvkasutatav. Nurgaripsmetel on 3 väikest magnetit, mille abil alumine ja ülemine ripse omavahel kinnituvad. 100% naturaalsetest inimkarvadest. Loomuliku välimusega nurgaripsmed. Enne magnetripsmete kasutamist ärge oma ripsmeid koolutage. Kandke enne ripsmete paigaldamist oma ripsmetele üks kiht ripsmetušši. Lihtsamaks paigalduseks võite ripsmekaare pooleks lõigata. Komplektis on üks paar magnetripsmeid.

Kasutamine: eemaldage õrnalt ülemine ripsmekaar aluselt ja asetage oma ripsmetele võimalikult ripsmejuure lähedale. Eemaldage õrnalt alumine ripsmekaar aluselt ning ühendage ülemise ripsmekaarega.
Eemaldamine: eemaldage libistades nimetissõrme ja pöidla abil ettevaatlikult ripsmekaared üksteisest. Ärge tõmmake ripsmeid otse maha. Ripsmete eluea pikendamiseks hoidke neid karbis kuni järgmise kasutuskorrani.

​Hoiatus: hoida lastele kättesaamatus kohas. Kui teil on mõni silmahaigus, konsulteerige sel juhul eelnevalt arstiga. Kui ilmneb ärritus, lõpetage koheselt kasutamine ning pöörduge arsti poole. Kasutage ainult vastavalt juhistele. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärge jagage teistega oma ripsmeid. Kandke korraga ainult ühte paari magnetripsmeid.

Sarnased tooted