• Tasuta transport alates 30 eurost
  • klienditeenindus +372641 8655 avatud E-R 9.00-17.00
Ardell Ripsmetutikud Double Up Knot-Free Short/Medium Combo

Ardell Ripsmetutikud Double Up Knot-Free Short/Medium Combo

5,00 € 7,00 €

Tootekood: 65759
Kaubamärk: Ardell
Ühik: tk
Laoseis: 12

Ripsmetutikud Double Up Knot-Free Lashes Short/Medium

 

Pakend sisaldab 56 ripsmetutikut, millest 28 on lühiksesed ja 28 on keskmised. Double Up ripsmetutikud on paksemad kui tavalise ripsmetutikud. Kasutage kas üksikute kohtade täitmiseks või kogu ripsmekaare pikkuses. Ripsmekaarte liimiga saate tutikud paigaldada üheks päevaks ja ripsmetutikute liimiga kaheks nädalaks.

 

Kasutamine: puhasta ripsmed ja silmalaud korralikult meigist ja rasust õlivaba meigieemaldajaga. Pane paar tilka LashTite liimi fooliumile. Võta karbist ripsmed ükshaaval pintsettidega ning kasta ripsme juureosa liimiga kokku. Alusta ripsmete ükshaaval paigaldamist silma keskosast. Aseta ripsmetutik oma loomuliku ripsme külge võimalikult silmalau lähedale, kuid nii et ei kinnituks silmalau külge. Toeta ripset õrnalt sõrmeotstega kuni liim hangub. Paigalda ripsmed järjest ühele silmale, liikudes suunaga silma välisserva poole.

 

Ripsmete hooldus: ära hõõru või kuivata ripsmeid kareda rätikuga, vaid lase õhu käes kuivada. Ära kasuta õlibaasil meigieemaldajat. Ripsmed ei kannata lahtist tuld ega otsest kuumust.

 

Ripsmete eemaldamine: kasuta ripsmete eemaldamiseks LashFree liimieemaldajat või beebiõli. Immuta vatipulgad liimieemaldusainega või beebiõliga ning alusta eemaldamist ripsmejuurtest üles poole. Eemalda õrnalt ripsmetutik kui liim on pehmenenud. Ära kunagi tiri ripsmeid ära.

 

Hoiatus: kasuta ainult vastavalt juhisele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

 

Kommentaarid

Sarnased tooted