• Tasuta transport alates 35 eurost
  • Kiire tarne
  • klienditeenindus +37256226982 avatud E-R 9.00-17.00

FLUFF Cosmetics Fridge White

80,32 €

Tootekood: F4890
Kaubamärk: FLUFF
Ühik: tk
Laoseis: 2
FLUFF Cosmetics Fridge White

Mitte ainult šampanjat tuleb nautida õiges temperatuuris! Täiuslikult jahutatuna võib see tuua esile maitse sügavuse ja rõõmustada kogu suulage! Mäletate seda tunnet? Sarnane on see kosmeetikaga. Kui tegelete nendega erilisel viisil, hakkavad nad omakorda paremini toimima ja teenivad teid kaua.

Kui teil on külmik, siis saate:
hoida kosmeetikat, mis vajab madalamat temperatuuri või mis toimib palju paremini jahutatuna!
hoida ravimeid/salve, mis vajavad madalat temperatuuri,
jahutada oma lemmikõlut, jooke või miniatuurset šampanjat maasikatega!
pange see kuhu iganes või võtke see kaasa, kuhu iganes lähete! Ideaalne vannitoa, tualettlaua, köögi ja pikkade autoreiside jaoks.
Jahutage seda, aga ka... soojendage seda üles! Tänu võimalusele muuta funktsiooni külmast soojaks saab mis tahes kosmeetika, mis vajab kõrgemat temperatuuri, et muuta oma konsistents kõvast vedelaks, näiteks meigieemaldusvaha, kuvada oma kaunist disaini moekas värvitoonis kus iganes soovite!

Aga see pole veel kõik! FLUFF Cosmetics'i külmik ei ole mitte ainult vastupidav seade, vaid ka ökonoomne! Madal energiatarbimine, pikk eluiga, madal kaal ja väike suurus, mis mahutab palju asju, on vaid mõned selle imelise mini-seadme eelistest! Mugav käepide ja võimalus kasutada autot ja vooluvõrku tähendab, et te ei pea seda kuhugi jätma! Ärge laske end petta selle väikeste mõõtmetega.

Tehnilised parameetrid:
Temperatuurivahemik: 5 °C kuni isegi 30 °C,
Helitugevus: 30 dB,
Energia tarbimine: 40 W 100–240 V pesasse (0,96 kWh päevas); 36 W kasutades 12V auto pistikut,
Mahutavus: umbes 4 l.

Sarnased tooted