• Tasuta transport alates 30 eurost
  • klienditeenindus +372641 8655 avatud E-R 9.00-17.00

GiGi Parafiinivann Luksuslik Spa

120,00 €

Tootekood: 0960
Kaubamärk: GiGi Professional
Ühik: kompl
Laoseis: 3
GiGi Parafiinivann 

Parafiinivann on sobilik nii käte kui jalahoolduse tegemiseks. GiGi parafiinivann pakub klientide mugavuse suurendamiseks täpset digitaalset temperatuuri reguleerimist. Suuremahuline kvaliteetne vann mahutab täielikult randme ja pahkluu. Kavandatud ohutuse ja mugavuse tagamiseks läbipaistva, lekkekindla lukustuskaanega, samuti eemaldatava kaldus jalarestiga, mis tagab jala ergonoomilise asetuse ja toimib filtrina. Sisaldab 3 tk GiGi virsiku parafiini.
 
Kuidas kasutada: Kasutamiseks kastke käed, küünarnukid või jalad sooja rahustava parafiini vanni sisse ja vannist välja. Läbiv kuumus imbub sügavale, et leevendada jäikade liigeste ja valutavate lihaste valu. Pane jalad ja käed spetsiaalse kile sisse, ning lisa soojendavad parafiini kindad ja jalgadele rätikud. Umbes 15 minuti pärast saab parafiini lihtsalt eemaldada.

Hoiatused: Kodus kasutades lülitage aparaat alati peale kasutamist välja. Testi parafiini enne kasutamist väikesel naha pinnal võimalike allergiliste reaktsiionide suhtes. Ära kunagi kasuta seadet, kui selle juhe või pistik on kahjustatud, kui see ei tööta korralikult, kui see on maha kukkunud või mingil viisil kahjustatud või vette või vedelikku kukkunud. Hoia juhet eemal kuumadest või kuumenenud pindadest. Ära kunagi kasuta aparaati kui sa oled väsinud. Pane aparaddi juhe nii, et keegi sellele otsa ei komistaks. Ära pane aparaati vette või kuumale pinnale. Kasuta seadet ainult tasasel pinnal. Enne puhastamist eemalda pistik pistikupesast. Enne käsitsemist, puhastamist või ladustamist lase parafinil täielikult jahtuda. Kui seadet kasutatakse laste või invaliidide läheduses, on vajalik hoolikas järelevalve. Kasuta seadet ainult ettenähtud otstarbel, nagu on kirjeldatud GIGI parafiinivanni juhendis. 

 
Kommentaarid