• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Apigenin 98% 10g

19,00 €

Tuotenumero: HP12
Tavaramerkki: Hansen Supplements
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 20
Apigeniin - looduslik flavonoid, mis on saadud petersellist, kummelist, rosmariinist ja tsitrusviljadest. Sellel on mitmeid tervisega seotud eeliseid, mistõttu on see muutunud populaarseks toidulisandiks.

Apigeniin omab tugevat antioksüdantset toimet, mis kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. Lisaks on sellel ka põletikuvastased omadused, mis võivad aidata vähendada kehas esinevat põletikku.

Uuringud on näidanud, et apigeniin toetab seedesüsteemi tervist, vähendades seedetrakti põletikku ja soodustades normaalset seedimist. Samuti on leitud, et apigeniin võib aidata vähendada allergilisi reaktsioone ning toetada immuunsüsteemi tervist.

Apigeniini on seostatud ka positiivsete mõjudega närvisüsteemile, aidates leevendada stressi ja ärevust tänu selle rahustavatele omadustele.

Meie apigeniini toode on hoolikalt formuleeritud ja pakendatud, tagades kõrge kvaliteedi ja puhtuse. See on looduslik, ohutu ja ideaalne neile, kes soovivad toetada oma tervist looduslike toidulisandite abil.

Avastage apigeniini kasulikud omadused ja lisage see oma tervisliku eluviisi osaks! Meie kvaliteetne apigeniin on saadaval taskukohase hinnaga ning on ideaalne valik terviseteadlikele inimestele.

Samanlaiset tuotteet