• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Ardell DUO Brush On Striplash Adhesive dark 5g

9,52 € 11,90 €

Tuotenumero: 56896
Tavaramerkki: Ardell
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 123
Ardell DUO Brush On Striplash Adhesive dark Ripsmekaarte liim must 5g

Lateksivaba Ardell DUO Brush On ripsmeliim on veekindel ega sisalda formaldehüüdi. Ripsmeliim on kasutamiseks valmis 5 sekundiga ning sobib ripsmekaarte ja ripsmetutikute kinnitamiseks. Liimi pealekandmine on kiire ja lihtne tänu tuubis olevale silikoonpintslile. Liimi on ohutu kasutada ka kontaktläätsedega!

Kasutamine: Aseta kunstripsmete rida oma ripsmetega ühele joonele, alustades paigaldust välimisest servast. Kui kunstripsme rida on liiga pikk, lõika see välimisest servast lühemaks. Kandke ripsmeribale õhuke kiht liimi ja oodake 30 sekundit kuni liim on tahkunud. Aseta riba silmalaule, nii lähedale oma ripsmetele kui võimalik. Vajuta õrnalt paari sekundi jooksul sõrmedega nurkadesse. Liim kuivab 3-5 minutit. Eemalda kunstripsmed õrnalt, alustades välisservast. Seejärel eemalda vana liim kunstripsmetelt ning aseta need alusele tagasi, et saaksid neid uuesti kasutada.
Hoiatus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutage ainult vastavalt juhistele. Toote silma sattumisel loputa koheselt leige veega.

Koostis: Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Water (Aqua, Eau), Retinol, Ascorbic Acid, Tocopherol, Ceteareth-25, Propylene Glycol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Phenoxyethanol, Iron Oxides (CI 77499)

Samanlaiset tuotteet