• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Brushworks No. 11 Flat Top Contour Brush

8,49 €

Tuotenumero: 5256468
Tavaramerkki: Brushworks
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 23
Brushworks No. 11 Flat Top Contour Brush

Tutvustame pintslit Brushworks No. 11 Flat Top Contour Brush, mis on teie oluline tööriist veatult vormitud välimuse saavutamiseks. See pintsel, mis on loodud kreemi ja vedelate toodete hõlpsaks segamiseks, muudab teie kontuuri pealekandmist, tagades veatu viimistluse. Pintsli kuju on kohandatud täpsust silmas pidades, mistõttu on see ideaalne valik näokontuuride kujundamiseks. See ülipehmete sünteetiliste takloni harjastega pintsel tagab, et teie kreem ja vedelad tooted libisevad sujuvalt ja ühtlaselt, olles nahale äärmiselt õrnad.

Kasutades meie uut Brushworksi tiheduse skaalat, saate kohandada oma pintslivalikut tiheduse põhjal iga rakenduse täpsuse tagamiseks. Täpsust silmas pidades on Brushworks No. 11 tiheduse skaalal muljetavaldav 8, mis teeb sellest parima valiku neile, kes eelistavad tihedat pintslit, mis vaevata näojooni määratleb ja kontuurib. Plastivaba pakend peegeldab meie pühendumust jätkusuutlikkusele, minimeerides ühekordselt kasutatava plasti.

PETA poolt heaks kiidetud – julmusevaba ja veganisõbralik.

Kuidas kasutada:
• Kandke valitud kontuuritoode põskede, oimukohtade, lõualuu ja nina õõnsustesse või kastke pintsel toote sisse ja kandke piirkondadesse, mida soovite kujundada.
• Sulanduge õrnade liigutustega kergelt naha sisse, ühtlustades kindlasti kõik karmid jooned selge ja veatu välimuse saamiseks

Samanlaiset tuotteet