• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Brushworks No. 13 Highlight Brush

5,99 €

Tuotenumero: 5256471
Tavaramerkki: Brushworks
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 11
Brushworks No. 13 Highlight Brush

Tutvustame pintslit Brushworks No. 13 Highlight Brush, mis on teie oluline tööriist suurepärase ja särava sära saavutamiseks. See väike, kooniline esiletõstmise pintsel on loodud teie meigirutiini tõstmiseks, kandes delikaatselt kreemi, vedelat ja puudrit esiletõstjaid, tagades iga kord veatu ja särava viimistluse. Täpselt valmistatud Brushworks No. 13 Highlight Brush on teie iluarsenalis mängumuutus. See ülipehmete sünteetiliste takloni harjastega pintsel tagab, et teie kreem-, vedel- ja puudertooted libisevad sujuvalt ja ühtlaselt, olles nahale äärmiselt õrnad.
Kasutades meie uut Brushworksi tiheduse skaalat, saate kohandada oma pintslivalikut tiheduse põhjal iga rakenduse täpsuse tagamiseks. Tihedusskaala reitinguga 0 paistab see silma kui üks kohevamaid ja pehmemaid pintsleid, pakkudes teie nahale luksuslikku ja õrna puudutust. Plastivaba pakend peegeldab meie pühendumust jätkusuutlikkusele, minimeerides ühekordselt kasutatava plasti.

PETA poolt heaks kiidetud – julmusevaba ja veganisõbralik.

Kuidas kasutada:
• Kui kasutate puudri highlighterit, keerake pintsel tootesse, koputage ülejääk maha ja pühkige kergelt üle põsesarnade
• Kui kasutate kreemi ja vedelaid highlightereid, kandke oma põsesarnade kõrgeimatele punktidele ja sulanduge kergete liigutustega nahale, et luua helendav sära.

Samanlaiset tuotteet