• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Brushworks No. 15 Angled Blending Eye Brush

5,99 €

Tuotenumero: 5256480
Tavaramerkki: Brushworks
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 23
Brushworks nr 15 Angled Blending Eye Brush

Tutvustame Brushworks No. 15 Angled Blending Eye Brush pintslit, mis on kohustuslik tööriist silmameigi tõstmiseks! See ainulaadse disainiga pintsel segab ja hajutab lauvärve sujuvalt, võimaldades teil iga kord saavutada sujuva viimistluse. See pintsel, mis on loodud silmas pidades välisnurka, on teie salarelv silmameigi sügavuse ja mõõtmete loomiseks. See ülipehmete sünteetiliste takloni harjastega pintsel tagab, et teie lauvärvid libisevad sujuvalt ja ühtlaselt, olles samal ajal nahale äärmiselt õrnad.
Kasutades meie uut Brushworksi tiheduse skaalat, saate kohandada oma pintslivalikut tiheduse põhjal iga rakenduse täpsuse tagamiseks. Tihedusskaala 1. nurga all olev silmahari nr 15 on ülimalt kohev, tagades õrna pealekandmise, mis muudab selle kasutamise ülilihtsaks. Plastivaba pakend peegeldab meie pühendumust jätkusuutlikkusele, minimeerides ühekordselt kasutatava plasti.

PETA poolt heaks kiidetud – julmusevaba ja veganisõbralik.

Kuidas kasutada:
• Kasutage seda pintslit oma lauvärvi ühtlustamiseks, kasutades õrnaid pühkimisliigutusi läbi kortsu, et saavutada sujuv välimus

Samanlaiset tuotteet