• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Brushworks No. 17 Carving Brush

4,99 €

Tuotenumero: 5256485
Tavaramerkki: Brushworks
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 22
Brushworks No. 17 Carving Brush

Tutvustame Pintslite nr 17 nikerduspintslit – oluline tööriist teie meigimängu tõstmiseks ja kunstilise potentsiaali avamiseks! See pintsel, mis on valmistatud täpsust ja kontrolli silmas pidades, võimaldab teil hõlpsalt luua lummavaid meigipilte. Spetsiaalselt silmade jaoks loodud Brushworks No. 17 Carving Brush on mitmekülgne tööriist, mis nikerdab ilma pingutuseta lauvärvi ja kulmud, võimaldades teil saavutada puhtaid jooni ja teravust. See ülipehmete sünteetiliste takloni harjastega pintsel tagab, et teie vedelad ja kreemjad tooted libisevad sujuvalt ja ühtlaselt, olles samal ajal teie õrna silmaümbruse suhtes äärmiselt õrn.

Kasutades meie uut Brushworksi tiheduse skaalat, saate kohandada oma pintslivalikut tiheduse põhjal iga rakenduse täpsuse tagamiseks. Selle suurepärane tihedus, mis on hinnatud skaalal 9, tagab, et pintsel on uskumatult pakitud, võimaldades teil tooteid täpselt peale kanda. Plastivaba pakend peegeldab meie pühendumust jätkusuutlikkusele, minimeerides ühekordselt kasutatava plasti.
PETA poolt heaks kiidetud – julmusevaba ja veganisõbralik.

Kuidas kasutada:
• Kasutage koos oma lemmik peitekreemiga lauvärvi ja kulmude välja nikerdamiseks ning kasutage täpse ja sujuva viimistluse saavutamiseks kindlasti kerget kätt

Samanlaiset tuotteet