• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Brushworks No. 22 Double Ended Brow Brush and Spoolie

5,99 €

Tuotenumero: 5256487
Tavaramerkki: Brushworks
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 23
Brushworks nr 22 Double Ended Brow Brush and Spoolie

Muutke oma kulmurutiini Brushworks No. 22 Double Ended Brow Brush ja Spoolie abil ning viige oma kulmumäng uutesse kõrgustesse. Täpsust silmas pidades loodud nurga all olevad harjased pintsli ühes otsas sobivad ideaalselt kulmude täitmiseks ja kujundamiseks. Harja pooljas ots võimaldab teil oma kulme täiuslikult kammida ja ühtlustada, andes neile poleeritud ja loomuliku välimuse. Olenemata sellest, kas eelistate puudri-, geeli- või kreemitooteid, on see mitmekülgne pintsel loodud mis tahes kulmuvalemi hõlpsaks pealekandmiseks. See ülipehmete sünteetiliste takloni harjastega pintsel tagab, et teie tooted libisevad sujuvalt ja ühtlaselt, olles samal ajal nahale äärmiselt õrnad.

Kasutades meie uut Brushworksi tiheduse skaalat, saate kohandada oma pintslivalikut tiheduse põhjal iga rakenduse täpsuse tagamiseks. Tihedusskaala 9 tagab, et pintsel on ülitihe, võimaldades teil luua peeneid jooni, mis jäljendavad loomulikke kulmukarvu. Plastivaba pakend peegeldab meie pühendumust jätkusuutlikkusele, minimeerides ühekordselt kasutatava plasti.

PETA poolt heaks kiidetud – julmusevaba ja veganisõbralik.

Kuidas kasutada:
• Kasutage nurga all olevat pintslit, et täita hõredad alad lühikeste suleliste tõmmetega, järgides kulmude loomulikku kaare.
• Viimistlege kulmude joonte otsaga, et ühtlustada karmid jooned, ja harjake kulmud läbi, et saada loomulik välimus

Samanlaiset tuotteet