• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Brushworks No. 23 Precise Liner Brush

4,99 €

Tuotenumero: 5256489
Tavaramerkki: Brushworks
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 22
Brushworks nr 23 Precise Liner Brush

Tutvustame pintslit Brushworks No. 23 Precise Liner Brush – teie pilet veatult määratletud silmadele. See täpsust silmas pidades loodud pintsel on hädavajalik neile, kes otsivad silmapliiatsi pealekandmisel täiuslikkust. Selle asjatundliku disainiga laineripintsliga jätke hüvasti ebaühtlase, räpane silmapliiatsiga ja tere teravate, defineeritud silmadega. See ülipehmete sünteetiliste takloni harjastega pintsel tagab, et teie silmapliiatstooted libisevad sujuvalt ja ühtlaselt mööda ripsmepiiri, olles samal ajal teie õrna silmaümbruse suhtes äärmiselt õrn.

See pintsel tagab, et iga tõmme on sujuv kogemus, võimaldades teil saavutada täiusliku nipsu peenelt. Olenemata sellest, kas olete meigihuviline või iluprofessionaal, Brushworks No. 23 Precise Liner Brush on teie vahend täiusliku tiiva saavutamiseks. Plastivaba pakend peegeldab meie pühendumust jätkusuutlikkusele, minimeerides ühekordselt kasutatava plasti.

PETA poolt heaks kiidetud – julmusevaba ja veganisõbralik.

Kuidas kasutada:
• Kastke pintsel enda valitud lainerisse ja libistage toodet mööda ripsmepiiri, alustades sisenurgast ja liikudes välja, et luua terav kassisilmapilk

Samanlaiset tuotteet