• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Brushworks No. 6 Double Ended Powder and Buff Brush

10,99 €

Tuotenumero: 5256477
Tavaramerkki: Brushworks
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 23
Brushworks No. 6 Kahe otsaga puuder ja Buff Brush

Brushworks No. 6 Double Ended Powder and Buff Brush pintslit – ülimat tööriista, mis viib teie meigirutiini uutesse kõrgustesse. See asjatundlikult valmistatud pintsel on loodud mitmekülgsuse ja mugavuse tagamiseks ning sellel on kahe otsaga disain koos puudriharja ja poleerimisharjaga ühes elegantses disainis. Puudripintsli ja poleerimispintsli kombinatsioon tagab teie lemmikkreemide, vedelate ja puudritoodete sujuva pealekandmise ja pingutusteta segamise.

Kasutades meie uut Brushworksi tiheduse skaalat, saate kohandada oma pintslivalikut tiheduse põhjal iga rakenduse täpsuse tagamiseks. Täpselt valmistatud Brushworks No. 6 kahe otsaga puudri- ja puhituspintslil on ainulaadne tihedusskaala, mille kohev pool on 0 ja tihe pool 5. See tähendab, et saate mõlemast maailmast parima – ülikoheva pintsli kergeks puudriga pealekandmiseks ja tiheda pintsli kokkupandava katvuse jaoks. 

PETA poolt heaks kiidetud – julmusevaba ja veganisõbralik.

Kuidas kasutada:
• Kandke kreem ja vedelad tooted nahale poleerimispintsliga, kasutades ringjaid poleerimisliigutusi.
• Segage ja seadke oma nägu puudripintsliga, kasutades kergeid pühkimisliigutusi, et kontrollida sära ja saavutada sile lõpp

Samanlaiset tuotteet