• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Brushworks No. 9 Angled Flat Top Foundation Buffing Brush

7,49 €

Tuotenumero: 5256492
Tavaramerkki: Brushworks
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 23
Brushworks No. 9 Angled Flat Top Foundation Buffing Brush

Suurendage oma igapäevast meigirutiini Brushworks No. 9 Angled Flat Top Foundation Buffing Brush Brushiga. See pintsel, mis on loodud kreemi ja vedelate toodete hõlpsaks segamiseks, muudab teie jumestuskreemi pealekandmist, tagades veatu viimistluse. Pintsli nurga all olev disain on mängu muutja, mis ühendab jumestuskreemi sujuvalt teie näo kontuuridega ja tagab sujuva tulemuse. See ülipehmete sünteetiliste takloni harjastega pintsel tagab, et teie jumestuskreem libiseb sujuvalt ja ühtlaselt, olles samal ajal nahale äärmiselt õrn.

Kasutades meie uut Brushworksi tiheduse skaalat, saate kohandada oma pintslivalikut tiheduse põhjal iga rakenduse täpsuse tagamiseks. Tihedusskaala reitinguga 4 saavutab see pintsel täiusliku tasakaalu tihedalt pakitud pintsli vahel, mis tagab toote tõhusa kättesaamise, ja kohevuse vahel, mis tagab pehme ja loomuliku viimistluse. Plastivaba pakend peegeldab meie pühendumust jätkusuutlikkusele, minimeerides ühekordselt kasutatava plasti.

PETA poolt heaks kiidetud – julmusevaba ja veganisõbralik.

Kuidas kasutada:
• Kandke väike kogus jumestuskreemi pintslile või käeseljale, seejärel kandke pintsliga toode näole
• Kasutades ringjaid poleerimisliigutusi, segage jumestuskreem oma nahaga ja ühtlustage kindlasti kaelale, et saavutada õmblusteta ja veatu viimistlus.

Samanlaiset tuotteet