• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Brushworks Pink Cloud Headband

10,99 €

Tuotenumero: 5256506
Tavaramerkki: Brushworks
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 317
Brushworks Pink Cloud Peavõru

Kaunis pehme sametist spa peapael, mis on loodud sinu enesehooldusrutiini abiliseks.

Ideaalne juuste näost eemal hoidmiseks, pakkudes samal ajal spaa-laadset kogemust. Valmistatud pehmest ja imavast polüestermaterjalist, mis hoiab sinu juuksed näo puhastamise või meikimise ajal ohutu ja kuivana.

Ütle hüvasti sellega, et juuksed jäävad nahahoolduse või meigi pealekandmise ajal teele ette. Brushworks Pink Cloud peapaelaga koged peapaela pehmet puudutust, muutes iga enesehoolduse hetke spaakogemuseks. Lisaks oma funktsionaalsusele lisab Brushworks Pink Cloud peapael sinu igapäevasesse rutiini glamuuri. Selle pehme tekstuur pakub veetlevat tunnet vastu pead ja nahka, pakkudes nii turvalist juuksehooldust kui ka spaalaadset mõnutunnet. Peapael on mugav ja stiilne, ideaalne täiendus sinu ilurutiini!

PETA poolt heaks kiidetud – julmusevaba ja veganisõbralik.

Pehme
Absorbeeriv
Mugav
Kerge

Imav Velvet Spa peavõru

Brushworks Pink Cloud peapaelas ühendab sujuvalt stiil, mugavus ja vastupandamatu võlu. Tõsta oma enesehooldusrutiin uutesse kõrgustesse, nautides iga päeva, nagu viibiksite luksuslikus spaas.

Klassikaline disain lisab sinu igapäevarutiini lummava hõngu, pannes ennast hellitades end stiilseks ja armsaks tundma.

Peapaela kerge disain tagab ülima mugavuse, võimaldades sul keskenduda enesehooldusrituaalile  Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud peavõru peab vastu igapäevasele kasutamisele, tagades, et see jääb sinu usaldusväärseks ja kauniks kaaslaseks pikaks ajaks. Naudi Brushworks Pink Cloud peapaelaga stiili ja mugavust . Avasta mugavuse ja elegantsi ilu ning täiusta oma enesehooldusrutiini. Tunne iga päeva luksusliku spaapäevana!

Samanlaiset tuotteet