• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Brushworks Triangular Powder Puff Duo

7,49 €

Tuotenumero: 5256434
Tavaramerkki: Brushworks
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 183
Brushworks Triangular Powder Puff Duo

Avasta transformatiivne Brushworks Triangular Powder Puff Duo, mis on kohustuslik igaühele, kes soovib saavutada veatut meigiviimistlust. Uuenduslik duo on sinu võti minimaalse pingutusega laitmatu airbrushed välimuse saavutamiseks.

Puudripatjade ainulaadne kolmnurkne disain aitab lahtise kui ka pressitud puudri nahale kanda enneolematu täpsusega.

Nende kuju on hoolikalt kujundatud, et see vastaks igale näokontuurile, tagades, et ükski piirkond ei jää puutumata, alates laiadest pindadest kuni kõige keerukamate nurkadeni.

Kolmnurksed puudritupsud paistavad silma mitte ainult oma kuju, vaid ka erakordse pehmuse poolest. Duo suurem padi sobib ideaalselt laiaulatuslikuks näopuudri pealekandmiseks, kinnitades sujuvalt aluspõhja siledaks. Väiksem padi seevastu sobib suurepäraselt sihipäraste rakendustega, nagu silmaaluste hajutamine, pakkudes vajadusel täpseid puudutusi.

PETA poolt heaks kiidetud – julmusevaba ja veganisõbralik.

 Kaheosaline komplekt, mis on kohandatud mitmekülgseks puudri pealekandmiseks
Kolmnurkne kuju täpsuse ja lihtsuse tagamiseks
Ülimalt pehme tekstuur õrna, airbrushitud viimistluse jaoks
Mugav paelriba lihtsaks käsitsemiseks

Essential Triangular Powder Puff Pair

Saa võrratu, airbrushed jume Brushworks Trangular Powder Brush Duo abil.

Kvaliteetsetest ülipehmetest materjalidest valmistatud padjad tagavad puudri ühtlase jaotumise ja veatu segunemise loomuliku ja kauakestva välimuse saamiseks. Kahekordne funktsionaalsus võimaldab kasutada erinevaid tehnikaid alates küpsetamisest ja sättimisest kuni jume heledamaks muutmiseni.

Kolmnurksete patjade täpsed servad sobivad ideaalselt teie kontuuride täpsustamiseks, pakkudes teravaid, määratletud jooni põsesarnade, lõualuude täiustamiseks või nina kujundamiseks. Kui otsid sujuvat professionaalse kvaliteediga meigtoodet, on Brushworks Triangular Powder Puff Duo sinu ilutööriistade komplekti asendamatu lisand. Muuda oma meigirutiini ja naudi täiuslikult siledat, säravat jumestust iga kasutuskorraga.

Samanlaiset tuotteet