• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Ecosh NAC 90 kapselia

22,00 €

Tuotenumero: 4221
Tavaramerkki: Ecosh
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 4
Ecosh NAC Kibuvits 90 kapslit

NAC täisnimetusega N-atsetüül-L-tsüsteiin on aminohappe L-tsüsteiini stabiilsem vorm. Kibuvits on hea antioksüdantide allikas, kaitseb rakke ja kudesid oksüdatiivsete kahjustuste eest, toetab immuunsüsteemi ja hingamisteede tervist, aitab kaasa keha loomulikule kaitsevõimele ja füüsilisele heaolule.
N-Atsetüül L- Tsüsteiin (NAC) pärineb aminohappest L-tsüsteiin ning on aminohappe tsüsteiini väga stabiilne biosaadav vorm. Aminohapped on ühendid, mida keha kasutab mitmete funktsioonide jaoks, sealhulgas ka valkude moodustamiseks. Inimorganism vajab valke kudede parandamiseks, hooldamiseks ja kasvatamiseks.
NAC on võimas antioksüdant ning toimib otseselt vabade radikaalide, eriti hapnikuradikaalide püüdjana. 
NAC (N-Atsetüül L- Tsüsteiin) aitab toota glutatiooni, mis on ainus antioksüdant, mida leidub inimese organismi igas rakus, et kaitsta rakke oksüdatiivse stressi ehk raku kahjustumise eest. 
Kibuvitsa (Rosa canina) omadused:
hea antioksüdantide allikas
kaitseb rakke ja kudesid oksüdatiivsete kahjustuste eest
toetab immuunsüsteemi ja hingamisteede tervist
aitab kaasa keha loomulikule kaitsevõimele ja füüsilisele heaolule

KOOSTISOSAD: kibuvitsamarja pulber (koer-kibuvits ehk roheliselehine kibuvits Rosa canina L.), NAC (N-atsetüül-L-tsüsteiin), želeeriv aine: pullulaan (taimne kapsel).

MANUSTAMINE: 1 kapsel päevas koos tasakaalustatud toiduga. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada soovitatud päevast annust. Raseduse ja imetamise ajal ning verd vedeldavate ravimite kasutamise korral pidada nõu arsti või apteekriga.
SÄILITAMINE: Hoida toodet suletuna toatemperatuuril kuni 25 C° ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.
 

PÄEVANE ANNUS SISALDAB

1 kapsel

Kibuvitsamarja pulber (Rosa canina)

310 mg

NAC (N-atsetüül-L-tsüsteiin)

190 mg

Samanlaiset tuotteet