• Бесплатная доставка начиная c 30 Евро
  • Служба поддержки клиентов +372 641 8655

Отбеливающий карандаш-гель для зубов ABSOLUTE WHITE 3x

5,20 € 6,50 €

Артикул: komplekt
Бренд: Dr Fresh
Единица: kmpl
Кол-во: 12
Hambavalgendus pliiats, mis aitab koduste vahenditega saada lihtsalt hambad valgeks.

Hammaste valgendamine hambapliiatsiga teeb hambad valgemaks.

Järjepideval kasutamisel ning järgides tervislikku suuhügieeni, võib valgendada hambaid 2 tooni võrra heledamaks 1 nädala jooksul.Tulemused võivad varieeruda. Spetsiaalne hapniku mulle sisaldav geel valgendab turvaliselt.

Kasutamine: Pese ja puhasta hambad. Pesta eelistatult valgendava hambapastaga. Loksuta pliiatsit, eemalda kork ning keera pliiatsi alaosa kellaosuti liikumise suunas kuni geel ilmub pintslile. Kanna õhuke kiht geeli ülemiste hammaste esipinnale vältides igemeid ja huuli. Lase kuivada 30-60 sek. Korda protseduuri alumistel hammastel. Parimate tulemuste saavutamiseks, mitte süüa ja juua 15 minuti jooksul peale kasutamist. Ettevaatust! Kasuta toodet ainult selleks ettenähtud eesmärgil ja vastavalt juhistele. Kasuta ainult loomulikel hammastel. Ei ole sobilik alla 14 aastastele lastele. Mitte kasutada kui ollakse allergilised toote koostisainete suhtes. Ärrituse, paistetuse või tundlikkuse tekkimisel lõpetada koheselt toote kasutamine ning pöörduda hambaarsti või arsti poole. Ainult välispidiseks kasutamiseks, selleks ettenähtud eesmärgil. Märkimisväärse koguse allaneelamisel võtta ühendust arstiga. Ei ole soovituslik kasutada rohkem kui 4 korda päevas. Võib tekitada plekke või värvimuutusi kangastel. Palun säilitada toote kohta olev informatsioon.

Koostis: Purified water, SDA 38B,Polyvinyl pyrrolidone, Polyethylene glycol, Hydrogen peroxide. Percentage of hydrogen peroxide is 6%.)
Kommentaarid

Схожие продукты