• Tasuta transport alates 35 eurost
  • Kiire tarne
  • klienditeenindus +37256226982 avatud E-R 9.00-17.00

Ardell Individual Lashes Starter Kit Knot-Free Flare Combo Pack Black Ripsmete paigaldamise komplekt

11,50 €

Tootekood: 240462
Kaubamärk: Ardell
Ühik: kmpl
Laoseis: 35
Ardell Individual Lashes Starter Kit  Knot-Free Flare Combo Pack Black Ripsmete paigaldamise komplekt

Komplekt sisaldab 14 short, 24 medium, 12 long ripsmetutikut, Pintsetid, tutikute liim 2ml, liimieemaldaja 2ml. Loo endale ise kaunis personaalne välimus. Lihtne paigaldada ja püsivad nädalaid.

Kasutamine: puhasta ripsmed ja silmalaud korralikult meigist ja rasust õlivaba meigieemaldajaga. Pane paar tilka LashTite liimi fooliumile. Võta karbist ripsmed ükshaaval pintsettidega ning kasta ripsme juureosa liimiga kokku. Alusta ripsmete ükshaaval paigaldamist silma keskosast. Aseta ripsmetutik oma loomuliku ripsme külge võimalikult silmalau lähedale, kuid nii et ei kinnituks silmalau külge. Toeta ripset õrnalt sõrmeotstega kuni liim hangub. Paigalda ripsmed järjest ühele silmale, liikudes suunaga silma välisserva poole.

Ripsmete hooldus: ära hõõru või kuivata ripsmeid kareda rätikuga, vaid lase õhu käes kuivada. Ära kasuta õlibaasil meigieemaldajat. Ripsmed ei kannata lahtist tuld ega otsest kuumust.
Ripsmete eemaldamine: kasuta ripsmete eemaldamiseks LashFree liimieemaldajat või beebiõli. Immuta vatipulgad liimieemaldusainega või beebiõliga ning alusta eemaldamist ripsmejuurtest üles poole. Eemalda õrnalt ripsmetutik kui liim on pehmenenud. Ära kunagi tiri ripsmeid ära.

Hoiatus: kasuta ainult vastavalt juhisele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks.. Loo endale ise kaunis personaalne välimus. Lihtne paigaldada ja püsivad nädalaid.

 

Sarnased tooted