• Tasuta transport alates 30 eurost
  • klienditeenindus +372641 8655 avatud E-R 9.00-17.00
Ardell Kunstripsmete stardikomplekt 110

Ardell Kunstripsmete stardikomplekt 110

6,50 € 9,90 €

Tootekood: 60087
Kaubamärk: Ardell
Ühik: tk
Laoseis: 16
Naturaalsete ripsmete stardikomplekt 110

Naturaalsed ripsmed võimaldavad teil minimaalse vaevaga luua seksikad ripsmed, mida olete alati soovinud. Moodsad ripsmed muudavad teie silmad suuremaks, samas tulemus on loomulik. Stardikomplektis: ripsmed, liim, aplikaator.

Kasutamine: Kunstripsmete ettevalmistus:paigalda ripsmed pärast seda kui silmameik on tehtud. Hoia ripsmerida mõlematest külgedest ja painuta õrnalt paar korda. Seejärel aseta kunstripsmete rida oma ripsmetega ühele joonele, alustades paigaldust välimisest servast. Kui kunstripsme rida on liiga pikk, lõika see välimisest servast lühemaks.
Liimi paigaldamine: pane kunstripsmerida aplikaatorisse, jättes välja ripsmeid ühendava osa ning pane sinna liimi. Hambatikuga võid jaotada liimi ühtlasemalt. Oota 30 sekundit kuni liim on tahkunud.
Ripsmete paigaldamine: aseta riba silmalaule, nii lähedale oma ripsmetele kui võimalik. Vajuta õrnalt paari sekundi jooksul sõrmedega nurkadesse. Liim kuivab 3-5 minutit.
Eemalda kunstripsmed õrnalt, alustades välisservast. Seejärel eemalda vana liim kunstripsmetelt ning aseta need alusele tagasi, et saaksid neid uuesti kasutada.

Hoiatus: Kasutage ainult vastavalt juhistele. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Sisaldab formaldehüüdi


Koostis: Water (Aqua, Eau), Rubber Latex, Cellulose Gum, Sodium Dodecylbenzenesulfonate, Ammonium Hydroxide, Fragrance (Parfum), Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool, Formaldehyde
Kommentaarid

Sarnased tooted