• Tasuta transport alates 30 eurost
  • klienditeenindus +372641 8655 avatud E-R 9.00-17.00
Ardell Ripsmekaarte liim läbipaistev 7g

Ardell Ripsmekaarte liim läbipaistev 7g

4,00 € 5,70 €

Tootekood: 680250
Kaubamärk: Ardell
Ühik: tk
Laoseis: 40

LashGrip ripsmekaarte liim läbipaistev

 

Liim on mõeldud ripsmekaarte paigaldamiseks. Liim on lateksi baasil ning mõeldud ajutiseks kasutamiseks. Lihtne eemaldada.

 

Kasutamine: Aseta kunstripsmete rida oma ripsmetega ühele joonele, alustades paigaldust välimisest servast. Kui kunstripsme rida on liiga pikk, lõika see välimisest servast lühemaks. Kandke ripsmeribale õhuke kiht liimi ja oodake 30 sekundit kuni liim on tahkunud. Aseta riba silmalaule, nii lähedale oma ripsmetele kui võimalik. Vajuta õrnalt paari sekundi jooksul sõrmedega nurkadesse. Liim kuivab 3-5 minutit. Eemalda kunstripsmed õrnalt, alustades välisservast. Seejärel eemalda vana liim kunstripsmetelt ning aseta need alusele tagasi, et saaksid neid uuesti kasutada.

 

Hoiatus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutage ainult vastavalt juhistele. Toote silma sattumisel loputa koheselt leige veega. Sisaldab formaldehüüdi.

 

Koostis: Water (Aqua, Eau), Rubber Latex, Cellulose Gum, Sodium Dodecylbenzenesulfonate, Ammonium Hydroxide, Fragrance (Parfum), Coumarin Geraniol, Limonene, Linalool, Formaldehyde.

Kommentaarid

Sarnased tooted