• Tasuta transport alates 35 eurost
  • Kiire tarne
  • klienditeenindus +37256226982 avatud E-R 9.00-17.00
BYS Kaitsemask kolmekihiline pitsiline heleroosa nude

BYS Kaitsemask kolmekihiline pitsiline heleroosa nude

4,80 € 6,00 €

Tootekood: BC/MANLCP
Kaubamärk: BYS
Ühik: tk
Laoseis: 15
Korduvkasutatav kangast näomask 3-kihiline heleroosa beeži pitsiga

Näomask on valmistatud hingavast puuvillasest kangast / elastaanist. See ei ärrita näonahka ja vähendab näo, huulte otsest (refleksiivset) puudutamist. Filtreerimistõhusus 32,85% 2,5 µm.

Maski kasutamine: Toodet tuleks kasutada ettenähtud viisil. Mask ei tohi olla niiske. Niiske mask tuleb välja vahetada. Kui mask on korra lõua peale tõmmatud või seda on kätega korduvalt katsutud, tuleb mask välja vahetada. Peale igat kasutuskorda tuleb mask ära pesta vastavalt tootja juhistele. Mittesteriilne toode. Toodet tuleks hoida kuivades ja hästiventileeritud ruumides, soojusallikatest eemal. Hoia ja transpordi maski pakendis, mis kaitseb mustuse, mehaaniliste kahjustuste ja määrdumise eest. 

Puhastamine: Maskid on korduvkasutatavad ja seda tuleb pesta masinpesuga 60 ºC . Toodet tuleb puhastada peale igat kasutuskorda ja seejärel kontrollida, et toode oleks puhas. Ärge hoidke alles määrdunud toodet. Mitte valgendada. Ära kasuta trummelkuivatust. Mitte kasutada keemilist puhastust. Toode ei sobi kasutamiseks kui puhastamise käigus ei ole seda suudetud puhataks saada. 

Maski paigaldamise juhend: 1. Lükake sõrmed läbi kummiribade. Pange mask nina ja suu ette. 2. Pange kummipaelad kõrvade taha. 3. Eemaldage mask, võttes kummiribadest ja tõmmates need kõrvade pealt ära. Ärge puudutage maski selle eemaldamisel. Peske mask vastavalt juhistele. Näokatte kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jm.
 
HOIATUS / TÄHELEPANU! See ei ole meditsiiniline mask ega isikukaitsevahend. Mask piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda.

Kokku sobivad tooted