• Tasuta transport alates 30 eurost
  • klienditeenindus +372641 8655 avatud E-R 9.00-17.00
BYS Kunstripsmed Entice Me
BC/BYELEM
BC/BYELEM

BYS Kunstripsmed Entice Me

2,73 € 3,90 €

Tootekood: BC/BYELEM
Kaubamärk: BYS
Ühik: tk
Laoseis: 325
BYS Kunstripsmed Entice Me

Korduvkasutatavad kunstripsmed. Sünteetilistest karvadest, sobivad ideaalselt ka esmakasutajale. Pakendis kaasas läbipaistev liim.

Kasutamine: enne ripsmete paigaldamist veendu, et silmalaud oleks puhtad ja kuivad. Eemalda ripsmed aluselt ettevaatlikult pintsettidega. Kui vaja võib ripsmeid välimisest servast lõigata parajaks. Kanna õhuke kiht liimi kunstripsmeid ühendavale sidemele ja lase liimil kuivada. Aseta kunstripsmed ülemisele laule, nii lähedale oma ripsmetele kui võimalik. Vajuta õrnalt nurkadest ja ripsmeid ühendavale sidemele, kindlustamaks, et kunstripsmed on kindlalt paigas.

Eemaldamine: kunstripsmete eemaldamiseks tõmba õrnalt ripsmeid ühendavast sidemest, alustades välimisest nurgast. Seejärel eemalda liim kunstripsmetelt ning aseta alusele, et saaksid neid uuesti kasutada.

Hoiatus: väldi otsest silma sattumist. Kokkupuute korral loputa 15 minutit veega. Vajadusel pöördu arsti poole. Ärrituse tekkimisel lõpeta kasutamine. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Enne kasutamist testi liimi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis: Aqua, 2-Ethylhexyl Acrylate, Methyl Methacrylate, Ethanol, Propylene Glycol, Propylparaben, Vinyl Acetate
Kommentaarid

Sarnased tooted