• Tasuta transport alates 35 eurost
  • Kiire tarne
  • klienditeenindus +37256226982 avatud E-R 9.00-17.00

Chemi-Pharm Sterisept Wipes 120pc

9,00 €

Tootekood: 14.0000120C41G0
Kaubamärk: Chemi-Pharm
Ühik: tk
Laoseis: 8
Sterisept Wipes on alkoholivabad ühekordselt kasutatavad rätikud mitteinvasiivsete meditsiinisead- mete desinfektsiooniks ja alkoholile tundlike pindade puhastamiseks tervishoiuasutustes. Rätikud on kasutusvalmis, mugavalt käsitatavas pakendis. Rätikud sobivad kõikide veega töötlemist taluvate pindade puhastamiseks ja desinfitseerimiseks ega muuda pindade visuaalset väljanägemist. Pindak- tiivsete ainete sisaldus annab tootele väga head puhastavad omadused.
Sterisept Wipes omab laia bakteritsiidset (k.a MRSA, VRE), mükobakteritsiidset (k.a Mycobacterium Terrae, Mycobacterium Avium), fungitsiidset ja pärmseentevastast toimet. Toode omab ka virutsiid- set (k.a HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Adeno, Noro ja Rota) ja sporitsiidset (k.a Clostridium Difficile) toimet. Sterisept Wipes sobib kasutamiseks järgnevatel pinnakattematerjalidel: metallid- roostevaba teras, alumiinium, vask ja messing; põrandakattematerjalid - PVC, linoleum ja keraamilised plaadid; plastikud- polüetüleen, polüpropüleen, polüuretaan, silikoon, kumm, lateks ja akrüülklaas.

KASUTUSKOHAD:
Steriset Wipes ́i kasutatakse haiglates ja teistes tervishoiuasutustes, operatsioonitubades, inten- siivravi palatites, nakkus- ja vastuvõtuosakondades, perearstikeskustes, polikliinikutes, kiirabijaa- mades, haigete trantspordivahendites, laboratooriumites:
•Mitteinvasiivsete, alkoholi mittetaluvate meditsiiniseadmete puhastamiseks ja desinfitseerimiseks
•Patsiendiga seotud pinnad, nagu voodiraamid ja madratsid
•Läbivaatuse instrumendid
•Opeartsioonisaali pinnad
•Kuvöösid, vannid ja protseduurikärud
•Klaviatuurid ja aparaatide ekraanid ning korpused

KASUTAMINE:
Avada kaane otsas olev klapp ja tõmmata sealt välja rätik kuni perforeeritud kohani. Rätiku lahtirebi- miseks võib kaant teise käega toetada. Peale rätiku lahtitõmbamist sulgeda koheselt klapp, vältimaks rätikute kuivamist.
Desinfitseeritavad pinnad pühkida rätikuga nii, et kogu pind oleks ühtlaselt niisutatud. Toimeaeg vähemalt 60 sekundit või vastavalt mikrorganismile (vt. allolev tabel).
Kui töödeldud pinnad on mõeldud kokku puutuma inimese nahaga või toiduainetega, siis on soovitav peale toimeaja möödumist desinfektsioonivahendi jäägid eemaldada niiske lapiga.
Orgaanilise saaste, nagu veri või sekreedid korral, eemaldada kõigepealt esimese rätikuga saaste ja järgmise rätikuga viia protseduur lõpuni.

ETTEVAATUSABINÕUD:
Kahjulik veeorganismidele, pikaajaline toime. Vältida sattumist keskkonda. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt ohtlike jäätmete või vastavate pakendite või pakendijäätmete eeskirjadele.

Kokku sobivad tooted