• Tasuta transport alates 35 eurost
  • Kiire tarne
  • klienditeenindus +37256226982 avatud E-R 9.00-17.00

China Glaze Gelaze geellakk Coconut Kiss 9,76ml

7,02 €

Tootekood: 81660
Kaubamärk: China Glaze Gelaze
Ühik: tk
Laoseis: 5
Gelaze Geellakk Coconut Kiss
 
China Glaze Gelaze on 100% uuenduslik geellakk, mis sisaldab alusgeeli. Kandke küüntele geellakk ja pealislakk ning kõik ongi valmis. Väljendage end oma lemmikvärvidega, et see vastaks teie igapäevasele stiilile ja meeleolule. Te tunnete end kindlalt, kui teate, et China Glaze Gelaze kõrgläikega geelmaniküür püsib sinu küüntel kuni kaks nädalat.
Geellakk kõvastub UV / LED-valguses 30 sekundiga. Aluslakk ja värvilakk, kaks ühes.
 
Lakkimine:
1. Kandke igale küünele õhuke kiht lakki. MÄRKUS. Geel-lakk jääb kleepuvaks ka pärast kõvenemist,  kuni küünte puhastamiseni. Alustage laki pealekandmist küüne keskelt ning siis ettevaatlikult küüne äärtele. Kui geel-lakk satub küünenahale, siis eemaldage see enne lambi alla panemist, kasutades küünenaha lükkajat.
2. Hoidke ühe käe sõrmi 30 sekundit LED-lambi all.
3. Korrake toimingut teisele käele ja pöialdele eraldi.
4. Korrake samme 1-3 kui olete peale kandnud teise kihi lakki. MÄRKUS. Esimene värvikiht võib olla läbipaistev.
 
Pealislakk:
1. Kandke õhuke kiht China Glaze Gelaze pealislakki igale küünele MÄRKUS. Pealiskiht jääb kleepuvaks ka pärast kõvenemist, kuni küünte puhastamiseni. Alustage laki pealekandmist küüne keskelt ning siis ettevaatlikult küüne äärtele. Kui geel-lakk satub küünenahale, siis eemaldage see enne lambi alla panemist, kasutades küünenaha lükkajat.
2. Hoidke ühe käe sõrmi 30 sekundit LED-lambi all.
3. Korrake toimingut teisele käele ja pöialdele eraldi.
4. Jätkake puhastamisega, et eemaldada kleepuv kiht.
 
Puhastamine:
1. Pange väike kogus geelipuhastajat vatipadjale.
2. Kleepuva kihi eemaldamiseks pühkige lapiga õrnalt üle küünte. OLULINE: kasutage iga küüne puhastamiseks puhast vatipatja, et vältida geeli pealiskihi tuhmumist.
 
Laki eemaldamine:
Karestage küüneviiliga õrnalt laki pind kuni läige on eemaldatud. Seejärel asetage geelieemaldajaga niisutatud vatipadi küüne plaadile ja katke fooliummähisesse. Laske toimida 10 minutit. Geeli õrnaks ja turvaliseks eemaldamiseks kasutage küünenaha lükkajat. Vajadusel puhastage ülejäänud küünepind poleeriga.

Sarnased tooted