• Tasuta transport alates 35 eurost
  • Kiire tarne
  • klienditeenindus +37256226982 avatud E-R 9.00-17.00
42470

EzFlow TruGel Geellakk Pink Lady 14ml

7,12 € 12,20 €

Tootekood: 42470
Kaubamärk: EzFlow
Ühik: tk
Laoseis: 14
Geellakk Pink Lady

EzFlow TruGel™ on professionaalne küünehoolduse bränd, mille valikust leiad laia valiku erinevaid toone geellakke. Naturaalsed, intensiivsed, säraga, sädelusega ja neoon toonid. TruGel™ geelil on spetsiaalselt välja töötatud küüsi kaitsev koostis, mis teeb küüned tervemaks ja tugevamaks. TruGel™ geellakid on ohutud naturaalsetele küüntele. TruGel™ geellakid on mõeldud AINULT PROFESSIONAALSEKS KASUTAMISEKS.

Juhised: 1. Kanna eelnevalt ette valmistatud küüntele õhuke kiht EzFlow Bond-It-On geelbonderit, et tagada geellaki maksimaalne kinnitumine küüneplaadile.Geelbonder kuivab õhu käes mõne sekundiga, kuid pind jääb siiski kergelt niiske, see on vajalik aluslaki kinnitumiseks. 2. Kanna küüntele õhuke kiht EzFlow Base Coat aluslakki aluslakki jälgides, et lakk ei puutuks kokku küünenahkadega! Kuivata UV-lambi all 2 minutit või Led lambi all 30 sekundit. Laki pind jääb peale lambi all kuivamist kleepuv, ÄRA eemalda kleepuvat pinda, kleepuv pind on vajalik iga järgmise kihi kinnitumiseks! 3. Vali välja meeldiv värvitoon. PANE TÄHELE! RAPUTA TUGEVALT LAKIPUDELIT MÕNED KORRAD NII, ET KUULED KUIDAS LAKIPUDELIS OLEV KUULIKE LIIGUB JA SEGAB VÄRVIPIGMENTI, KUI KUULIKESE LIIKUMIST EI OLE KUULDA KORDA RAPUTAMIST SEST KUULIKE ON PÕHJAS VÄRVIPIGMENDI SEES VEEL KINNI! Seejärel kanna küüntele üks kiht värvilist lakki jälgides, et lakk ei puutuks kokku küünenahkadega! Kuivata UV-lambi all 2 minutit või Led lambi all 30 sekundit. Kanna küüntele ka teine kiht värvilist lakki ja kuivata samuti lambi all vastavalt lambi tüübile. Laki pind jääb peale kuivamist kleepuv! 4. Viimase kihina kanna küüntele Ez Flow Top Coat pealislakk. Kanna õhuke kiht pealislakki küüntele jälgides, et lakk ei puutuks kokku küünenahkadega. Kuivata UV-lambi all 2 minutit või Led lambi all 30 sekundit. Peale kuivamist jääb laki pind kleepuv. 5. Eemalda kleepuv pind EzFlow Gel Cleanser vedelikuga niisutatud padjakesega kasutades iga küüne puhastamise jaoks puhast padjakest, et saavutada maksimaalne läige! 6. Kanna küünenahkadele õli ja vajadusel kreemita käed! 7. Saate nautida neid ilusaid küüsi kuni neli nädalat, sõltuvalt teie küünte kasvamise kiirusest.

EzFlow geellaki eemaldamine: Laki eemaldamiseks vajad: EzFlow Gel Remover- geeli sulatamise vedelikku, geeli eemaldamise padjakesi, fooliumi, viili ja spaatlit. Kahjusta viiliga kergelt laki pinda, tõmmates viiliga mõned tõmbed küüneplaadi keskel. Niisuta korralikult küünelaki eemaldamise padjake EzFlow Gel Remover vedelikuga, aseta padjake küüneplaadile ning mähi sõrmeots tihedalt fooliumisse. Lase mõjuda 10 minutit.Võta kinni sõrme otsa mähitud fooliumist ning keerates paremale ja vasakule sikutavate liigutustega tõmba fooliumit suunaga enda poole. Kui kogu lakk pole eemaldunud võib sulatamise protseduuri mõne minuti veel korrata või sulanud laki jäägid eemaldada spaatliga õrnalt lükates.

Sarnased tooted