• Tasuta transport alates 30 eurost
  • klienditeenindus +372641 8655 avatud 9.00-17.00

GiGi Bikiinipiirkonna värv Radiant Red

6,70 €

Tootekood: 0764
Kaubamärk: GiGi Professional
Ühik: tk
Laoseis: 12
Bikiinipiirkonna värv Radiant Red

Intiimpiirkonna karvade värvimiseks mõeldud värv. Ei sisalda ammonniaaki ega vesinik peroksiidi, seega ei ole vaja muretseda ärrituse pärast, mis tekib sageli traditsiooniliste juuksevärvide puhul! Toote valel kasutamisel võib tekkida ebameeldivusi. 
Tagab kauakestva värvitooni. Kergelt veega segatav, ei lõhna ebameeldivalt, kerge peale kanda, ei vaja peroksiidi, lisab läiget loomulikule toonile, katab halli ja osaliselt hallika karva.
Enne värvimist:
Mõnel inimesele võib olla allergia värvitoodete vastu! Allergiad võivad tekkida äkki! Tee järgnev test vähemalt 48 tundi enne igat Colour Down Under kasutamist.
Kasutamine: puhasta väike naha piirkond, kõrva tagant või käe siseküljel, seebi ja veega. Pehme rätikuga, kuivata piirkond. Pane näputäis puudrit klaaskaussi ja lisa toatemperatuuril olev vesi ja sega pastaks. Aseta vatipadjaga pastat nahale, jäta peale 48 tunniks. Kui selle aja jooksul ei teki punetust, põletustunnet ega ärritust, võib toodet kasutada!
 
Ettevaatust!
*Võib tekitada ärritust ja allergilisi reaktsioone. Soovitav teha test*
*Ära kasuta ripsmetel ega kulmudel, võib tekitada pimedaks jäämise
*Hoida laste kättesaamatus kohas
*Ära sega tumedaid ja heledaid toone-tulemus on must!
*Ravimite kasutamine võib mõjutada karvade värvimuutust

Hoiatus!
Ära kasuta kui nahal või karvadel on marrastused või midagi ebaloomulikku. On inimesi, kes on ülitundlikud või omavad allergiad. Tee alati test*.
Karvaeemalduse puhul võib tekitada tundlikkust! Oota vähemalt 48 tundi enne Colour Down Under'i kasutamist. On oluline, et läbida vastavalt juhenditele soovitud test.

Koostis: Sodium Sulfate, Sodium Perborate, Sodium Silicate, p-Aminophenol Sulfate, 4-Amino-2-Hydroxytoluene Sulfate, 2-Amino-6-Chloro-4-Nitrophenol, Silica, Xanthan Gum, p-phenylenediamine Sulfate
Kommentaarid

Sarnased tooted