• Tasuta transport alates 30 eurost
  • klienditeenindus +372641 8655 avatud E-R 9.00-17.00

Seche Recondition niisutav hoolduslakk 14ml

5,75 €

Tootekood: 83270
Kaubamärk: Seche
Ühik: tk
Laoseis: 137
Laos olevatele toodete tarneaeg: 1-3 päeva. Tellimisel olevale tootele: 45 päeva
Seche Recondition hoolduslakk

Superniisutus habrastele, tugevatele ja kuivadele küüntele. Aitab saavutada ideaalse tasakaalu, et võidelda stressiga, samas suurendada vastupidavust. Sobib suurepäraselt pediküüri tegemiseks.

Kasutamine: kanna Recondition hooldus küüntele 3 korda nädalas. Võib kasutada üksikult kui ka aluslakina värvilaki all. Kui kasutada aluslakina, siis tuleb igal korral värvilakk eemaldada, et kannaksid Retain hooldust küüntele 3 korda nädalas, kuni soovitud tulemus on saavutatud. Kuulub Seche Perfect Nail sarja, mis on loodud spetsiifiliste küüneprobleemide lahenduseks. Ilm, elustiil ja muud igapäevased tegevused mõjutavad küünte olukorda. Perfect Nail sarja tooted  annavad võimaluse valida õige hoolduse just Sinu küüntele. Vastavalt muutustele küüntel, tuleks valida ka sarjast sobiv toode. 

Ettevaatust! Tuleohtlik, väldi kuumust ja lahtist tuld.

Koostis: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Isopropyl Alcohol, n-Butyl Alcohol, Propyl Acetate, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, Triphenyl Phosphate, Formaldehyde, Diacetone Alcohol, Stearalkonium Hectorite, Stearalkonium Bentonite, Keratin Amino Acids, Dimethicone, Citric Acid, Sodium Chloride, Titanium Dioxide (CI 77891), Violet 2 (CI 60725). 
Kommentaarid

Sarnased tooted