• Tasuta transport alates 30 eurost
  • klienditeenindus +372641 8655 avatud E-R 9.00-17.00
Tweezerman Brush IQ Jumestuskreemi pintsel

Tweezerman Brush IQ Jumestuskreemi pintsel

10,45 € 14,93 €

Tootekood: 2607-BIQ
Kaubamärk: Tweezerman
Ühik: tk
Laoseis: 4

Tweezerman Jumestuskreemi pintsel

Kõrge kvaliteediga Brush IQ meigipintsel Tweezerman`ilt! Hajutab ja ühtlustab meigipõhja, tagades veatu, loomuliku ning kauakestva tulemuse, nii jumestuskreemide, puudrite, mineraaltoodete, BB- ja CC-kreemide puhul. Jäik lõigatud serv, kuid samas vajaliku pehmusega, sobib suurepäraselt hajutamiseks ja viimistlemiseks. Nahka täiustavad tooted imenduvad kiiremini, pooride väljapaistvus väheneb, tagamaks ühtlase ning veatu tulemuse. DuPont™ Natrafil® kiud on nahal sama pehmed nagu naturaalsed kiud, kuid tagavad kvaliteetsema tulemuse!

Kasutamine: kanna ühtlaselt meigipintsliga toode nahale. Pealekandmist alusta näo keskelt ning liigu väljapoole, juuksepiiri suunas. Kasuta ka hajutamiseks ja ühtlustamiseks näo- ja kaela piirkonnas. 

Pintsli puhastamine: pese pintslit õrna šampooni, seebi või spetsiaalse pintslipuhastusvahendiga. Loputa pintslit soojas vees, kuni jooksev vesi on puhas. Aseta pintsel paberrätiku peale õhu kätte kuivama. Puhasta pintslit iga 2 nädala tagant või tihedamini kui sellele on kogunenud liiga palju meigitoodet. 

Kommentaarid

Sarnased tooted