• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Ecosh Liposomal Magnesium 90 kapselia

39,00 €

Tuotenumero: 5031
Tavaramerkki: Ecosh
Yksikkö: tk
Varastotilanne: 4
Ecosh Liposoomne Magneesium 90 kapslit

Tänapäeval kiiresti arenev liposoomtehnoloogia võimaldab luua toidulisandeid, mis aitavad muuta toitained (nt vitamiinid, mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini kättesaadavaks.  Ecoshi liposomaatiliste toodete sarja kuuluv liposoomne magneesium tagab parema imendumise ja töödeldavuse rakkude poolt aidates nii kaasa tõhusamale  närvisüsteemi talitlusele, normaalsele lihaste tööle ning väsimuse ja kurnatuse vähendamisele.
PÄEVANE ANNUS SISALDAB

2/4 kapslit                                                                         % NRV*

Magneesium
(1328 mg magneesiumtsitraadist)  100 mg/200 mg  27%/53%

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

Liposoomtehnoloogia on tänapäeval kiiresti arenev valdkond tänu selle võimsale  kohaletoimetamismehhanismile. Liposoomid muudavad  toitained (nt vitamiinid, mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini kättesaadavaks, pakkudes seeläbi paremaid tervislikke tulemusi. Seeläbi tagab liposoomne magneesium parema imendumise ja töödeldavuse rakkude poolt. Eriti oluline on see kurnatud organismide puhul.

Mida tähendab liposoomne?

Liposoomid on väikesed fosfolipiididest koosnevad kerad, mis on sisuliselt rasvad ja millest  koosnevad ka meie rakumembraanid. Oma ülesehituselt sarnanevadki liposoomid rakkudega ning see muudab nad kasulikeks vahenditeks, mille abil tagada paljude erinevate toitainete tõhus kohaletoimetamine.  Rasvade poolt kapseldatud ehk ümbritsetud ained on paremini kaitstud ka seedimise ja vabade radikaalide lammutava toime eest. 

Ecoshi liposoomse magneesiumi tootes on nendeks rasvadeks (lipiidid) päevalille letsitiin, mis tänu kapseldamistehnoloogiale on viidud ümbritsema magneesiumi molekule.  Letsitiin sarnaneb ehituselt rasvadega ja kujutab endast olulist rakumembraanide koostisosa, mis aitab moodustada terviklikku rakumembraani ja kergendab magneesiumi või mõne muu aine liikumist rakku, rakusiseselt ja rakuväliselt.

Liposoomne magneesium: 
aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ja närvisüsteemi talitlusele.
aitab kaasa normaalsele lihaste tööle, valgusünteesile, energiavahetusele ja elektrolüütide tasakaalule.
aitab vähendada väsimust ja kurnatust. 

Mis on liposoomse magneesiumi eelised: 

kõrge biosaadavus – parem imenduvus ja töödeldavus rakkude poolt,
liposoomidel ehk fosfolipiididel on oma lisa toiteväärtus ainevahetusele ja rakkude ehitusele,
liposoomid kaitsevad tundlikku maoepiteeli  magneesiumtsitraadi tavapäraste vormide põhjustatud ärrituse eest, 
pulbrilisel liposoomsel tootel on pikem säilivus kui vedelal liposoomsel vormil,
nii tehnoloogilisest protsessist kui ka lõplikust koostisest tulenevalt võib liposoomne magnesium sobida ka inimestele, kellel on mõne toiduaine suhtes ülitundlikkust.
toode on laktoosi ja gluteenivaba.

KOOSTISOSAD: magneesiumtsitraat, glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), maltodekstriin, niiskusesäilitaja: glütserool, emulgaator: päevalille letsitiin (fosfolipiidid).

MANUSTAMINE: 2 kuni 4 kapslit päevas koos toidu ja klaasitäie veega. Parim aeg magneesiumi manustamiseks on õhtul. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. 

SÄILITAMINE: Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25 °C ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

Samanlaiset tuotteet