• Ilmainen toimitus Suomeen alkaeen 90 eur
  • asiakaspalvelu +372641 8655

Ecosh Liposomal Vegan D3 vitamin 90 kapselia

30,91 € 38,63 €

Tuotenumero: 51116
Tavaramerkki: Ecosh
Yksikkö: pk
Varastotilanne: 3
Ecosh Liposoomne Vegan D3 vitamiin 90 kapslit

Tänapäeval kiiresti arenev liposoomtehnoloogia võimaldab luua toidulisandeid, mis aitavad muuta toitained (nt vitamiinid, mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini kättesaadavaks.  Ecoshi liposomaatiliste toodete sarja kuuluv taimse päritoluga samblikust saadud vegan liposoomne D3 vitamiin sobib veganitele ning liposoomsus omakorda tagab parema imendumise ja töödeldavuse rakkude poolt. D3 vitamiin aitab kaasa tõhusamale immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, kaltsiumi imendumisele organismis ning luude, hammaste ja lihaste normaalsele talitlusele.
Liposoomtehnoloogia on tänapäeval kiiresti arenev valdkond tänu selle võimsale  kohaletoimetamismehhanismile. Liposoomid muudavad  toitained (nt vitamiinid, mineraalained) kudedele ja rakustruktuuridele paremini kättesaadavaks, pakkudes seeläbi paremaid tervislikke tulemusi. Seeläbi tagab liposoomne vegan D3 vitamiini parema imendumise ja töödeldavuse rakkude poolt. Eriti oluline on see just kurnatud organismide puhul.

Sobib veganitele, kuna sisaldab taimset päritolu kolekaltsiferooli, mis saadud samblikust. 

Mida tähendab liposoomne?

Liposoomid on väikesed fosfolipiididest koosnevad kerad, mis on sisuliselt rasvad ja millest  koosnevad ka meie rakumembraanid. Oma ülesehituselt sarnanevadki liposoomid rakkudega ning see muudab nad kasulikeks vahenditeks, mille abil tagada paljude erinevate toitainete tõhus kohaletoimetamine.  Rasvade poolt kapseldatud ehk ümbritsetud ained on paremini kaitstud ka seedimise ja vabade radikaalide lammutava toime eest. 

Ecoshi liposoomse vegan D3 vitamiini tootes on nendeks rasvadeks (lipiidid) päevalille letsitiin, mis tänu kapseldamistehnoloogiale on viidud ümbritsema D3 vitamiini molekule.  Letsitiin sarnaneb ehituselt rasvadega ja kujutab endast olulist rakumembraanide koostisosa, mis aitab moodustada terviklikku rakumembraani ja kergendab D3 vitamiini või mõne muu aine liikumist rakku, rakusiseselt ja rakuväliselt.

Liposoomne vegan D3 vitamiin: 

aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele

aitab kaasa kaltsiumi imendumisele organismis,

ning aitab hoida luid, hambaid ja lihaste talitlust normaalsena.

Mis on liposoomse vegan D3 vitamiini eelised: 

sobib veganitele, kuna sisaldab taimset päritolu kolekaltsiferooli, mis on saadud samblikust, 
tänu liposoomtehnoloogiale kõrge biosaadavus – parem imenduvus ja töödeldavus rakkude poolt,
liposoomidel ehk fosfolipiididel on oma lisa toiteväärtus ainevahetusele ja rakkude ehitusele, 
pulbrilisel liposoomsel tootel on pikem säilivus kui vedelal liposoomsel vormil,
nii tehnoloogilisest protsessist kui ka lõplikust koostisest tulenevalt võib liposoomne vegan D3 vitamiin sobida ka inimestele, kellel on mõne toiduaine suhtes ülitundlikkust, 
toode on laktoosi ja gluteenivaba.

KOOSTISOSAD: glaseeraine: pullulaan (taimne kapsel), maltodekstriin, niiskusesäilitaja: glütserool, emulgaator: päevalille letsitiin (fosfolipiidid), antioksüdant: alfa-tokoferool, D3 vitamiin ehk kolekaltsiferool (saadud samblikust), stabilisaator: kummiaraabik.

MANUSTAMINE: tarbida koos rasvusisaldava toiduga 1 kapsel päevas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. 

SÄILITAMINE:  Hoida toodet kuivas, suletuna, toatemperatuuril kuni 25°C ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokogus 48 g

PÄEVANE ANNUS SISALDAB

1 kapsel

% NRV*

Vitamiin D3 (kolekaltsiferool)

3000 IU / 75 μg

 1500 %

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

Samanlaiset tuotteet