• Бесплатная доставка начиная c 35 Евро
  • Служба поддержки клиентов +372 641 8655

Magnesium L-threonate 99% 50g

21,35 €

Артикул: HP33
Бренд: Hansen Supplements
Единица: tk
Кол-во: Tellimisel
 
Kuidas Magnesium L-threonate toimib? Magnesium L-threonate imendub kergesti. Uuringud näitavad, et erinevalt teistest magneesiumiühenditest omab sellel ainulaadne võime siseneda ajju ületades vere-aju barjääri.
 
Hiljutine inimkatse näitab magneesium L-threonate'i kasulikkust täiskasvanutel, kellel esineb kognitiivne düsfunktsioon, unehäired ja ärevus. Sealhulgas täheldati mõningate aju vananemisega seotud aspektide pidurdumist.
 
Uuringud on näidanud positiivseid mõjusid magneesium L-threonate'ile Alzheimeri tõve, Parkinsoni tõve ja posttraumaatilise stressihäire (PTSD) korral. See tuleneb selle võimest taastada aju plastilisus.
 
Kui Magnesium L-threonate siseneb ajju, suurendab see sünapside tihedust, mis on aju rakkudevahelised suhtlusühendused. See on oluline, kuna sünapside tiheduse vähenemine on seotud ajukahjustuse ja kognitiivse langusega.
 
Seda tüüpi magneesiumi kasutatakse sageli selle potentsiaalsete ajuga seotud eeliste tõttu ning see võib aidata kontrollida teatud ajuhäireid, nagu depressioon ja vanusest tingitud mälukaotus.
 
Sellel on ka samad eelised nagu teistel magneesiumi tüüpidel. Ennetab lihaskrampe, silmalau tõmblemist, migreeni ja südame rütmihäireid.

Схожие продукты