• Бесплатная доставка начиная c 35 Евро
  • Служба поддержки клиентов +372 641 8655

Zinzino Viva+

29,90 €

Артикул: Z43771
Бренд: Zinzino
Единица: tk
Кол-во: Tellimisel
Zinzino Viva+ ajule ja närvisüsteemile 60tbl
 
Viva+ on täiesti looduslik toidulisand, mis on välja töötatud stressi leevendamiseks, meeleolu parandamiseks ja heaolutunde suurendamiseks. See toetab närvisüsteemi tervist ja ajutalitlust, aidates seeläbi kaasa väsimuse ja kurnatuse vähenemisele. Viva+ koostisse kuuluvad Hispaaniast pärit safrankrookuse (Crocus sativus L) emakasuudmete puhas, esmaklassilise kvaliteediga, standarditud ja patenditud ekstrakt affron®, tatrast saadud vitamiinide-B kompleks, mereveest saadud magneesium, jood ja atseroolast saadud vitamiin-C.
 
Koostisained: Mahuained (eelgeelistatud tärklis maisist, beeta-tsüklodekstriin kassaavast), merest saadud magneesium, malpiigiaekstraktist (Malpighia glabra) saadud vitamiin-C, safrani emakasuudme (Crocus sativus) ekstrakt, paakumisvastased ained (steariinhape, riisikestaekstrakt ja riisikontsentraat), jahvatatud tatraidanditest (Fagopyrum escelentum) saadud vitamiinide-B kompleks, kaaliumjodiid.
 
Tarvitamine: 1-8 tabletti päevas
 
TOITEVÄÄRTUS JA SISALDUS 2 TABLETI KOHTA:
Vitamiin-C 12 mg 15%*
Jood 23 μg 15%*
Magneesium 56 mg 15%*
Safraniekstrakt (Crocus sativus)** 28 mg
*RV = võrdluskogus
** affron® – patenditud ekstrakt
 
Peamised kasulikud toimed
Vähendab stressi ja aitab teil välja puhata!
Parandab keskendumis-, mõtlemis- ja õppimisvõimet ning mälu.
Sisaldab vitamiini-C ja magneesiumi, mis toetavad närvisüsteemi normaalset talitlust ja aitavad leevendada igapäevastressi
Sisaldab vitamiini-C ja magneesiumi, mis aitavad leevendada vaimset väsimust ja kurnatust
Sisaldab vitamiini-C, mis aitab meeleolu parandada
Sisaldab joodi, magneesiumi ja vitamiini-C, mis toetavad normaalset vaimset töövõimet
Sisaldab joodi ja magneesiumi, mis toetavad normaalset kognitiivset talitlust
Ainult looduslikud koostisosad, aprobado por la VEGAN SOCIETY

Lisainfo
Aju ja meeleolu
Ajukeemia on väga keeruline. Selle optimaalne talitlus sõltub paljudest toitainetest ning on tundlik ainevahetuse tasakaalu kõikumiste suhtes. Need võivad tekitada mitmesuguseid sümptomeid. Närvirakkude omavahelises suhtluses osaleb terve rida keemilisi virgatsaineid, mida nimetatakse neurotransmitteriteks. Seda suhtlust, ning ka närviraku enda kasvu ja ellujäämist moduleerivad paikselt toimivad valgud, näiteks ajust pärinev neurotroofne faktor (Brain-Derived Neurotrophic Factor, BDNF). On leitud, et stressi ja meeleolumuutuste korral toimuvad muutused neurotransmitterite sisalduses ja rakkudesse haaramises. See ajendas välja töötama ravimeid, mis aitavad muuta neurotransmitterite sisaldust. Tõsiasi, et nende ravimite mõju on aeglane ja suhteliselt ebaefektiivne, ajendas aga edasi uurima ning hiljuti leiti, et väga suurt tähtsust võivad omada BDNF-i ja sellega seotud faktorite muutused. On tõestatud, et safranis sisalduvad bioaktiivsed ühendid võimendavad nii neurotransmittereid kui ka BDNF-i.

Safran
Safran on üks kallimaid vürtse maailmas. Safranit kasvatatakse maailmas paljudes kohtades. Kuna safranit korjatakse ja töödeldakse käsitsi, tuleb seda enamikul juhtudel mikroorganismide, nt haigustekitaja E. coli hävitamiseks eeltöödelda kuumuse või kiirgusega. Selline töötlemine vähendab mikroobidega saastatust, aga ka bioaktiivsete ühendite sisaldust, mistõttu halveneb toote kvaliteet. Hispaania safraniga on asi teisiti. Hispaania safranit korjatakse samuti käsitsi, kuid tänu kasvatus- ja koristusmeetodile ei ole selle puhul probleeme mikroorganismidega ja see ei vaja kiirgusega töötlemist. See tähendab, et kõik bioaktiivsed ained on safranis alles ja ekstraheeritud kogused on suuremad.

Affron®, uue põlvkonna safraniekstrakt
affron® ekstraheeritakse Hispaania safrankrookuse emakasuudmetest kõrgtehnoloogilise protsessi abil, mis suurendab bioaktiivsete komponentide sisaldust. Selle protsessi käigus ekstrakt standarditakse, nii et see sisaldab vähemalt 3,5% bioaktiivset ühendit Lepticrosalides®*, millel on kaks peamist toimeainet, safranaal (0,03–1%) ja krookiinid (3,48–8,0%). Nende toimeainete suur sisaldus eristabki affron®-it ja selle toimet kõigist teistest turul olevatest safraniekstraktidest. *Standarditud kõrgsurvevedelikkromatograafia (HPLC) abil – protsess, mille käigus iga bioaktiivne aine identifitseeritakse ja kvantifitseeritakse. affron® on geneetiliselt 100% DNA-ga sertifitseeritud kui Crocus sativus L.

Normaalne kognitiivne ja närvisüsteemi talitlus
Meie närvisüsteem koosneb kahest põhiosast: perifeerne ja kesknärvisüsteem. Mõlemad süsteemid osalevad peaaju ja ülejäänud organismi vaheliste signaalide edastamisel, võimaldades meil normaalselt hingata, näha, mõelda ja liikuda. Viva+ sisaldab vitamiini-C, joodi ja magneesiumi, mis aitavad kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele. Samuti aitab vitamiin-C kaasa normaalsele kognitiivsele talitlusele.

Parem vaimne ja psüühiline erksus
Kui saame toiduga pidevalt liiga vähe olulisi toitaineid, võib see aja jooksul hakata kahjustama nii organismi vaimset kui ka füsioloogilist talitlust. See võib mõjuda meie unele, mälule ja keskendumisvõimele. Viva+ sisaldab vitamiini-C ja magneesiumi, mis aitavad vähendada väsimust ja kurnatust ning aitavad kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele, et oleksite heas vormis ja tunneksite ennast suurepäraselt.


 

Схожие продукты